Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Brushing z giętkimi lokami z pokazu Diane Von Furstenberg, opinia profesjonalisty
Brushing z giętkimi lokami z pokazu Diane Von Furstenberg, opinia profesjonalisty
Eksperci

Brushing z giętkimi lokami z pokazu Diane Von Furstenberg, opinia profesjonalisty

Dział
Efekt wavy, gwiazda wśród kobiecych fryzur, podbija modowe wybiegi. Na pokazie kolekcji Jesień-Zima 2013-2014 Diane Von Furstenberg, wszystkie modelki noszą giętki loki, które dodają ruchu i stylu ich fryzurom. Oto opinie profesjonalisów na temat tego uczesania.
 
Celem pokazu nie jest to, by przykuwać uwagę do fryzury. “Fryzura jest raczej łatwa do uczesania. Zamiast robić jakąś skomplikowaną fryzurę, modelki wybierają te, które są modne i których styl jest taki sam jak ich sylwetki: elegancki, kobiecy i miejski”.
 
Na pokazie Diane Von Furstenberg, fryzjerzy posłużyli się inną techniką niż ta, którą wykorzystałabyś u siebie w domu. "Po spryskaniu włosów lakierem, użyli oni prostownicy o dużej średnicy. Loki nie mogą być zbyt sprężyste, ale za to bardziej zaokrąglone. Przedziałek zrobili pośrodku głowy, jeszcze przed lokowaniem. Aby loki wyglądały naturalnie, nie zrobili ich za wiele. Na koniec, rozczesali włosy grzebieniem, by dodać im lekkiego ruchu".
 
W domu technika ta może okazać się różna w zależności od produktów, których użyjesz. "Fryzurę tę możesz zrobić za pomocą suszarki do włosów lub okrągłej szczotki. Od nasady włosów do połowy ich długości powinnaś je wyprostować, a od połowy długości po końcówki - pofalować. Aby to zrobić, owiń kosmyki wokół okrągłej szczotki, równocześnie obracając ją. Aby dodać czaru, polokuj przedni kosmyk fryzury. Spryskaj wszystkie włosy lakierem, by fryzura długo się trzymała".
 
Nasza rada: Brushing z giętkimi lokami łatwo jest robić szczególnie na długich i pocieniowanych włosach. Przyjdź do salonu, a twój fryzjer udzieli ci porad i odświeży twoją fryzurę.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ