Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Brushing wavy na cienkich włosach – czy to możliwe?
Brushing wavy na cienkich włosach – czy to możliwe?
Eksperci

Brushing wavy na cienkich włosach – czy to możliwe?

Dział
Efekt wavy widoczny jest na wielu fryzurach. Dodaje on włosom ruchu, a przy tym loki nie są zbyt zarysowane. Efekt ten długo trzyma się na włosach normalnych i grubych, ale może też być zrobiony na cienkich włosach. Wystarczy odpowiednio je przygotować.
 
Oczywiście efekt wavy można również zrobić na cienkich włosach. "Problem? Cienkie włosy są bardziej miękkie i krócej się trzymają. Trzeba na nie nałożyć odpowiednie produkty, by efekt był trwalszy. W przypadku cienkich włosów, przed ich rozczesaniem najlepiej jest nałożyć na nie piankę, a następnie spray z wodą morską. Jeśli masz dużo włosów, ich grubość nie stanowi problemu!".
 
Aby twoja fryzura długo się trzymała, czasem zmuszona jesteś nałożyć więcej niż dwa produkty. "Poza pianką oraz sprayem na bazie wody solonej, musisz jeszcze użyć lakieru. Pierwsze dwa produkty pozwalają stworzyć perfekcyjny efekt wavy, a lakier sprawi, że efekt ten będzie widoczny przez długi czas".
 
Stworzenie efektu wavy na cienkich włosach nie oznacza, że musisz użyć lokówki. "Po nałożeniu pianki na wilgotne włosy, wybierz kosmyki średniej wielkości i owiń je wokół ich własnej osi, a następnie wysusz. Zaczesz przedziałek pośrodku głowy, by efekt wavy był jednakowy na całej głowie. Wysusz włosy za pomocą suszarki z nakładką, by fryzura trzymała się jak najdłużej".
 
Nasza rada: Jeśli masz cienkie lub szczególnie proste włosy, prawdopodobnie będziesz musiała użyć lokówki. Technika owijania kosmyków włosów nie wystarczy, by zrobić estetyczny efekt wavy.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ