Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prostowanie brazylijskie
Prostowanie brazylijskie
Prostowanie brazylijskie
Pielęgnacja

Brazylijskie prostowanie: jak je przedłużyć ?

Dział

Po wykonaniu prostowania włosy są piękne, miękkie i błyszczące. Chciałabyś jednak zachować taką fryzurę na długie tygodnie. Poznaj najlepszy sposób na przedłużenie efektów tej techniki.

Na czym polega brazylijskie prostowanie włosów?

To preparat termoaktywny na bazie keratyny [Korzyści z używania keratyny na włosy], który prostuje włosy na stałe. Efekt wyprostowania utrzymuje się przez ok 4 miesiące, musisz jednak odpowiednio dbać o włosy w tym okresie. Ponadto, brazylijskie prostowanie odżywia włókno włosowe, regenerując je dogłębnie. Zaraz po wykonaniu tego zabiegu włosy stają się mocniejsze i bardziej elastyczne. Efekt puszenia się znika natychmiast, włosy niesforne zaczynają się układać. Wreszcie, moment czesania stanie się dla ciebie przyjemny.


Jak pielęgnować włosy?

Wybierz odpowiedni szampon.

Unikaj zwłaszcza tych szamponów, które zawierają Laurylosiarczan sodowy (SLS), ponieważ ta substancja wpływa negatywnie na skuteczność prostowania. Siarczan powoduje pienienie się produktów. Dodatkowo usuwa nie tylko keratynę z włosa pochodzącą z brazylijskiego prostowania, ale również keratynę naturalną. Skłaniaj się więc raczej ku produktom o łagodnym PH.

Stosuj preparaty pielęgnacyjne bogate w keratynę!

To najlepszy sposób na przedłużenie efektów prostowania. Produkty z gamy Keratin Therapy [ Keratin Therapy: innowacja u Jean Louis David] są więc dla ciebie najlepsze. Używając ich na co dzień w pielęgnacji, sprawisz, że włosy staną się silne, gładkie i w dobrej kondycji zdrowotnej. Raz w tygodniu po umyciu głowy stosuj także maskę do włosów Nawilżenie i Lekkość, która je intensywnie odżywi.

Chroń włosy przed czynnikami agresywnymi!


Najpierw zaplanuj dobrze częstotliwość mycia głowy [Jak często myć głowę]. Wapień znajdujący się w wodzie jest odwiecznym wrogiem brazylijskiego prostowania. Wysusza on włosy i sprawia, że stają się matowe i szorstkie. Ponadto, koloryzację możesz wykonać dopiero po tygodniu od zastosowania tej techniki prostującej. Pamiętaj także o szczególnym dbaniu o włosy latem. Płucz je ciepławą wodą po każdej kąpieli (w morzu, czy na basenie). Pozbędziesz się w ten sposób chloru i soli, które negatywnie wpływają na witalność włosów.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ