Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bob w stylu Arizony Muse: nasza fryzura na grudzień
Bob w stylu Arizony Muse: nasza fryzura na grudzień
Fryzura

Bob w stylu Arizony Muse: nasza fryzura na grudzień

Dział
Większość modelek lubi często zmieniać obcięcia włosów oraz fryzury. Pozostałe, tak jak Arizona Muse, zrobiły ze swojej fryzury swoją wizytówkę. Czasem gładka, czasem pofalowana, faszonistka nie rozstaje się nigdy z fryzurą, dzięki której odniosła sukces. Odkryjmy jej tajemnicę!
 
Jeśli istnieje modelka, która opiera się trendom beauty, to jest nią właśnie Arizona Muse. Na świeczniku od 2008 roku, figuruje ona wśród najbardziej uznanych top modelek. Mając zaledwie 25 lat, niczego się nie boi: ani brać udział w pokazach podczas Fashion Week'u, ani pozować na plakatach na całym świecie. A jej sukces nie przeszkodził jej w pozostaniu wiernej samej sobie. Prezentując często naturalny wygląd, udowadnia, że urok nie musi być wynikiem ton makijażu i godzin spędzonych w łazience.
 
Fryzura Arizony Muse, czyli obcięcie na boba zainspirowane trendami retro, jest równie znana co loki Sarah Jessici Parker czy brushing Diany. Ta amerykańska modelka, z lekką skłonnością do asymetrycznego boba, wie jak prezentować różne efekty. Jeśli ma ochotę na raczej „grzeczną” fryzurę z przedziałkiem pośrodku i prostymi włosami na długościach, zobaczycie u niej boba w stylu bohemy. Natomiast fryzura, która daje wrażenie zrobionej na szybko, z pofalowanymi długościami i nieregularnym przedziałkiem, jest idealna do noszenia na co dzień, kiedy nie masz czasu na sterczenie przed lustrem. Bob jest trendem tego sezonu, a więc zainspiruj się piękną panią Muse!
 
© Getty © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ