Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bob w nowym wydaniu
Bob w nowym wydaniu
Fryzura

Bob w nowym wydaniu

Dział
Efekt zmierzwionych włosów, złoty środek między lokami wavy oraz prostymi włosami, sprawia, że wyglądają one na grube i wilgotne. Do dziś efekt ten był szczególnie doceniany przez zwolenniczki neo-grunge’owego stylu. Niemniej jednak, na szczęście teraz efekt ten można przystosować do wszystkich trendów.
 
Efekt zmierzwionych włosów sojusznikiem wszystkich fryzur. Efekt zmierzwionych włosów szczególnie widoczny jest na fryzurach na boba. Niemniej jednak, robi się go na włosach o każdej długości. Dodaje on objętości cienkim włosom, a grube są pod kontrolą, tak by nie miały zbyt dużej objętości. Efekt ten dodaje twojemu bobowi oryginalności. Dzięki niemu masz rozczochrane włosy i rockowy styl. Z taką zbuntowaną fruzurą zawsze możesz czuć się pewna siebie!
 
Zmierzwiony bob. Ciężko jest znaleźć fryzurę bardziej trendy niż ta! Zestawienie szykownych fryzur oraz efektów nie jest zabronione: możesz zrobić rockową, ale za to kobiecą fryzurę. Zmierzwiony efekt sprawi, że będziesz wyglądać jak zbuntowana kobieta po przebudzeniu, ale zarazem nie zatracisz swojego stylu. Tej zimy najlepiej jest łączyć dwa przeciwne trendy: kobiecość zagwarantowaną przez boba oraz efekt zmierzwionych włosów. Bez względu na wiek, efekt ten modny będzie co najmniej do przyszłej zimy.
 
Jak uzyskać efekt zmierzwionych włosów? Najlepiej zaopatrz się w piankę do włosów. Nałóż odrobię produktu na włosy. Następnie, wysusz suszarką kosmyk po kosmyku. Przytrzymaj każdy z nich w ręce, podsusz, zgnieć, a następnie opuść. Podstępuj tak z włosami na całej głowie. Jest to jedyna technika, dzięki której efekt jest widoczny przez długi czas. Puder również może być rozwiązaniem, ale w takim wypadku będziesz musiała poprawiać fryzurę w ciągu dnia.
 
© Pixelformula / Pokaz Max Mara prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ