Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bob w geometrycznej formie z bandaną, opinia eksperta
Bob w geometrycznej formie z bandaną, opinia eksperta
Trendy i styl

Bob w geometrycznej formie z bandaną, opinia eksperta

Dział
Lata 60 wciąż widoczne są w naszych szafach, ale także na naszych głowach. Dowodem na to jest fryzura, którą prezentują modelki z pokazu Marc'a Jacobsa (powyżej). To jeden z najważniejszych trendów okresu ruchów feministycznych, który symbolizuje koniec nakazów oraz zwiastuje powrót ustrukturyzowanych, kobiecych fryzur. Oto opinia eksperta na temat boba w geometrycznej formie z bandaną.
 
Lata 60 wciąż są przedmiotem fantazji kobiet. "Zawsze będą one dużym źródłem inspiracji. Okres ten wciąż jest obecny w kobiecej podświadomości. Kobiety świętują go robiąc fryzury, które noszone były w tamtych czasach".
 
Lata 60 to rewolucyjny okres w dziedzinie fryzjerstwa. "Wcześniej, kobiety nie miały prawdziwych fryzur. Niektórzy fryzjerzy wyróżniają się i rozwijają nowe techniki. Stąd właśnie ustrukturyzowane fryzury. Przed tym okresem, kobiety nosiły fryzury, które były dobrze przemyślane, ale niezbyt dopracowane".
 
W tym przypadku, to bandana przypomina nam o latach 60. "Mogłoby się wydawać, że wygląda ona staromodnie lub elegancko, ale wcale tak nie jest. Owszem, jest ona bardzo klasyczna, ale nie w negatywnym sensie. Nadaje ci ona bardziej zmanierowanego charakteru retro, który jest bardzo kobiecy. Fryzura na boba doskonale pasuje do takiego dodatku".
 
Nasza rada: Sama zdecyduj, w którym miejscu chcesz umieścić przepaskę. Niektóre kobiety wolą ją nosić na środkowej części fryzury, a inne wolą przykryć nią włosy u nasady. Dodatek ten idealnie ci pasuje.
  © Pixelformula / Pokaz Marc Jacobs prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ