Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bob: o czym pomyśleć przed obcięciem?
Bob: o czym pomyśleć przed obcięciem?
Bob: o czym pomyśleć przed obcięciem?
Eksperci

Bob: o czym pomyśleć przed obcięciem?

Dział
Ponadczasowe obcięcie na boba cieszy się w dalszym ciągu dużym powodzeniem. Bob, czy to krótki, półdługi, czy asymetryczny, świetnie wygląda na włosach każdego rodzaju. O czym powinnaś pomyśleć przed obcięciem, aby być pewną, że wybrałaś odpowiednią jego formę? Wyjaśniamy.
 
Zanim udasz się do swojego fryzjera, musisz zadać sobie kilka pytań. "Pierwsze to czy masz ochotę układać codziennie włosy? Jeśli odpowiedź brzmi "nie" to te z was, które mają grube włosy, powinny unikać tej fryzury. Tak naprawdę bob wymaga codziennego układania, jeśli włosy nie są miękkie i gładkie. Te z was, które mają kręcone włosy, podejmują ryzyko, ponieważ mogą uzyskać na głowie burzę włosów, której nie znoszą i która nie jest celem tego obcięcia".
 
Te, które mają włosy sprężyste i gładkie, mogą bez wahania obciąć je na boba. "Kobiety o takim rodzaju włosów mogą czesać je tak, jak chcą. Mogą codziennie zmieniać fryzury i jednego dnia mieć naturalnie układającego się boba, a innego dnia samodzielnie wypracowanego".
 
Niektóre kobiety lubią związywać swoje włosy mimo obcięcia na boba. "Aby to umożliwić, fryzjer nie powinien obcinać włosów na długość powyżej poziomu podbródka. Jeśli twoje włosy są obcięte krócej, niemożliwe będzie ich związanie. Jeśli na co dzień musisz związywać włosy, powinnaś zrezygnować ze zbyt krótkiego boba".
 
Nasza rada: Udaj się do swojego fryzjera, aby mógł ci on doradzić najlepszą dla ciebie formę boba. Kiedy masz już idealne obcięcie, wiedz, że twój bob nie wymaga więcej układania niż długie włosy.
 
© Pixelformula, Pokaz Rodarte Prêt-à-Porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ