Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bob na rudych w łosach: streetstyle
Bob na rudych włosach: streetstyle
Bob na rudych włosach: streetstyle
Fryzura

Bob na rudych włosach: streetstyle

Dział
Jej fryzura? Krótki bob, który kończy się na wysokości szczęki. Jej falowane i zmierzwione włosy w rockowym stylu sprawiają wrażenie, jakby były zaniedbane. Nasz dzisiejszy streetstyle dobrał tę fryzurę do prostej, delikatnej grzywki opadającej na oko. Rezultat? Bardzo krótka, ustrukturyzowana fryzura, która okala twarz. Nasz dzisiejszy streetstyle pofarbowała włosy na jasny rudy kolor bez refleksów. Doskonale pasuje on do jej bladej karnacji.
 
Jej wygląd? Nasz dzisiejszy streetstyle nosi szykowny, prosty i kolorowy strój. Założyła ona różowy kombinezon przewiązny paskiem, który podkreśla jej długą sylwetkę. Zdecydowała się ona na to, by nie założyć żadnych dodatków i zrównoważyć jej ubranie w kolorach flashy. Jedynie torebka, czółenka oraz okulary słoneczne w czarnym kolorze kompletują jej stylizację.
 
Rada dnia. Jeśli tego lata chcesz pofarbować włosy na rudy kolor, przyjdź do salonu, by fryzjer dobrał odpowiedni odcień. Następnie, pielęgnuj włosy produktami gamy Color Therapy: 2-3 razy w tygodniu, myj je szamponem Intensywny Kolor. W zaledwie kilka dni, twoje włosy będą zdrowe i pełne połysku.
 
© PixelFormula
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ