Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Blond pasemka na brązowych włosach, opinia eksperta
Blond pasemka na brązowych włosach, opinia eksperta
Farbowanie

Blond pasemka na brązowych włosach, opinia eksperta

Dział
Marzyłaś o blond pasemkach na twoich brązowych włosach? Nasz ekspert udzieli ci porad dotyczących tej stylizacji.
 
W salonach Jean Louis David nie praktykuje się tego typu koloryzacji, "Aby otrzymać ten rezultat, powinnaś doczepić blond pasemka, np. za pomocą klipsów Technika ta jest doskonałym rozwiązaniem, by twoje naturalne włosy pozostały zdrowe. Jeśli chcesz zrobić blond pasemka na brązowych włosach, będziesz musiała użyć silnych produktów, by uzyskać piękny kolor. Wówczas włosy będą uwrażliwione i będą się niszczyć".
 
Efekt końcowy tej koloryzacji nie może być niezauważalny. "Jest to rezultat ogromnego kontrastu między tymi dwoma kolorami. Jest tak nawet w przypadku, jeśli rozjaśniasz jeden lub kilka cienkich kosmyków. Co więcej, nie ma gwarancji estetycznego rezultatu, jeśli chcesz uzyskać wymarzony kolor na poszczególnych partiach fryzury. Abyś była usatysfakcjonowana, będziesz musiała nad tym popracować ze swoim fryzjerem przez kilka godzin".
 
Nasza rada. Jeśli chcesz zrobić jaśniejsze pasemka na brązowych włosach, nałóż na nie czekoladowy, karmelowy lub ewentualnie miodowy kolor. Uwydatnią one twoje włosy, rozświetlą je i wysublimują podstawowy odcień.
 
©PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ