Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Błędy w farbowaniu, których nie chcielibyśmy już widzieć w 2013 roku
Błędy w farbowaniu, których nie chcielibyśmy już widzieć w 2013 roku
Błędy w farbowaniu, których nie chcielibyśmy już widzieć w 2013 roku
Eksperci

Błędy w farbowaniu, których nie chcielibyśmy już widzieć w 2013 roku

Dział
Najwyższy czas jasno określić zasady w dziedzinie pielęgnacji włosów. Oto błędy, głównie w dotyczące koloryzacji, których nie będziemy już tolerować w 2013! Odkryjcie ich 5 głównych typów!
 
Wyraźne pasemka. Być może panowała na nie moda w latach 90., ale obecnie wyraźne pasemka powinny całkowicie zniknąć z głów, gdyż nie są one ani na czasie, ani nie są zbyt estetyczne… Obecnie panuje moda na naturalne włosy. A jeżeli już są poddawane zabiegom, to w bardzo dyskretny sposób! „Jeżeli chcesz zmienić kolor swoich włosów, wybierz usługę Kontrast, tj. subtelny balejaż, dzięki któremu Twoje włosy zostaną zniuansowane, zachowując ich naturalny kolor.”
 
Włosy fluo. Na włosy fluo noszone na co dzień mogą sobie pozwolić jedynie zwolenniczki mody seapunkowej lub osoby obracające się w artystycznych kręgach! Po pierwsze, przefarbowanie włosów na różowy lub zielony znacząco rzuca się w oczy, a po drugie tak istotna zmiana koloru może zniszczyć Twoje włosy.” Jeżeli chcesz spróbować farbowania włosów na fluo, zastosuj najlepiej farby czasowe.
 
Widoczne odrosty. Jeżeli przefarbowałaś się z brunetki na blondynkę, zapewne nie jesteś zadowolona, gdy pojawiają się odrosty. „Niektóre z Was, głównie z uwagi na budżet domowy, zwlekają z farbowaniem odrostów. Zawsze zwracamy uwagę naszych klientek na pielęgnację, jakiej wymagają radykalnie przefarbowane włosy. Aby kolor był harmonijny, niezbędne będą wizyty u fryzjera co ok. 1,5 miesiąca.
 
Źle dobrane przedłużenia. Nieprawidłowo dobrane pod względem koloru i niewłaściwie założone pasemka przedłużające wcale nie przysporzą Ci oszczędności. Jeżeli chcesz uzyskać pożądany rezultat, udaj się do profesjonalisty, który dobierze kolor pasemek idealnie do Twoich naturalnych włosów. „Dzięki prawidłowo założonym przedłużeniom, Twoje włosy staną się gęstsze, a Ty będziesz się cieszyć fryzurą marzeń!”
 
Wyblakły kolor. Nie farbuj włosów, jeżeli nie masz zamiaru o nie dbać! Zła pielęgnacja włosów farbowanych może z czasem doprowadzić do blaknięcia koloru aż do jego całkowitego zaniknięcia. „Chcąc uniknąć tego problemu, używaj szamponów i maseczek do włosów farbowanych. Twój kolor utrzyma się dłużej, a włosy będą lepiej chronione przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.
 
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ