Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Biżuteria do włosów – czy trafi z wybiegów na ulice?
Biżuteria do włosów – czy trafi z wybiegów na ulice?
Fryzura

Biżuteria do włosów – czy trafi z wybiegów na ulice?

Dział
Przedstawiliśmy wam już kiedyś biżuterię do włosów XXL w postaci spinek i opasek. W letnim sezonie 2013, do biżuterii XXL zaliczymy dodatkowo diademy, które zakrywają włosy i czoło. Całości dopełnią ogromne kolczyki. Stylizacja ta ociera się o przesadę. Czy trend, który opanował największe wybiegi, jest w stanie opanować także nasze ulice?
 
Biżuteria z wybiegów mody. Biżuteria do włosów, będąca prawdziwym hitem w tym sezonie, powinna kipieć dostatkiem, błyszczeć i powinno być jej dużo! Biżuteria XXL na waszych głowach ma być pełna przepychu, tak by skupiała uwagę wszystkich oczu, znajdujących się wokoło. Nie powinnaś więc, ukrywać jej we włosach. Biżuteria powinna być widoczna, tak aby eksponowała twój powabny i elegancki wygląd.
 
Co powinniśmy przejąć z wybiegów? O ile nie wybierasz się na wieczorek tematyczny, o tyle biżuteria w wersji Manisha Aurora (zobacz zdjęcie) będzie trudna do wkomponowania w codzienne stylizacje. Jednakże, inspiracje światem bohemy oraz kolorystyka prosto z Indii są na pewno warte zapamiętania. Możesz postawić na opaskę lub skromniejszy diadem w kolorach tęczy, który rozweseli twoją letnią stylizację, eksponując przy tym twoją twarz.
 
Jak ją nosić? Aby uzyskać nieformalny, a przy tym szykowny wygląd, rozpuść włosy, niezależnie od tego, czy są proste, czy falowane i wkomponuj w nie wybraną przez siebie biżuterię. Wyeksponuj ją dumnie na czubku głowy, tak by okalała twoją fryzurę z lub bez przedziałka, nadając ci wyjątkowy wygląd. Zarówno ty jak i twoja fryzurą będą robić wrażenie!
 
© Pixelformula / Pokaz Manish Arora prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ