Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Biżuteria do włosów XXL
Biżuteria do włosów XXL
Biżuteria do włosów XXL
Trendy i styl

Biżuteria do włosów XXL

Dział
Tego lata masz zielone światło na dodatki do włosów! Po opaskach, diademach i szalach przyszedł czas na spinkę XXL, która będzie błyszczeć na słońcu i na twoich włosach… Dla każdej z was własny styl i indywidualny sposób jej noszenia!

Jak ją nosić? Spinka XXL powinna być centralnym punktem twojej fryzury, jej punktem kulminacyjnym! Musi być odpowiednio wyeksponowana. Nie ma więc sensu chować ją gdzieś we włosach. Spinka XXL rozsiądzie się na twoich rozpuszczonych włosach niczym na tronie, niezależnie od tego czy są one kręcone czy proste. Zrób wyraźny przedziałek z boku, ze strony, na której jest więcej włosów, trochę ponad uchem. Jest to dodatek prosty w użytku, który pozwala nadać twojej fryzurze wyrafinowany wygląd. 

Jaka spinka XXL? Wybór tego dodatku nada ostateczny styl twojej fryzurze. Jeżeli chcesz pozostać w letniej tematyce, wybierz spinkę w kwiaty! Jest ona idealna jeżeli chcesz grać szykowną surferkę. Aby być bardziej glamour, należy wybrać spinkę z dodatkiem strasu lub taką, która jest bardziej retro, co jest bardzo trendy w tym sezonie. Jeżeli chcesz grać grzeczną dziewczynkę, wybierz długą spinkę. Jeśli chodzi o kolory, należy preferować złoty, srebrny i perłowy, aby uzyskać efekt glamour lub kolory pastelowe dla tych, które chcą podkreślić swoją romantyczną stronę. 

Jaki makijaż? Tego lata, nie duś skóry pod zbyt grubą warstwą makijażu! Szczególnie dlatego, że trendy jest to, co jest naturalne. Wyeksponuj spinkę i zapomnij o smoky eyes i eyelinerze. Wybierz raczej koralowy rumieniec i opalizującą szminkę do kwiaciastej spinki lub mocno czerwone usta i odrobinę czarnej maskary do spinki retro. 


 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ