Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bitwa fryzur: ulizane rozpuszczone włosy contra ulizane związane włosy
Bitwa fryzur: ulizane rozpuszczone włosy contra ulizane związane włosy
Trendy i styl

Bitwa fryzur: ulizane rozpuszczone włosy contra ulizane związane włosy

Dział
W tym sezonie, w dziedzinie fryzur najmodniejsze są skrajne rozwiązania. Jeżeli twoim włosom brakuje objętości, to w sezonie jesień-zima 2014-2015 powinnaś je ulizać. Na pokazach mody, prezentowane są ulizane fryzury. Jest to znakomita okazja do zrobienia bitwy fryzur - ulizane rozpuszczone włosy contra ulizane związane włosy. Którą wersję wybrać? Oto nasz werdykt.
 
Ulizane rozpuszczone włosy. Długie czy krótkie włosy, nieważne. Najważniejsze jest to, abyś zaczesała przedziałek na boku i zaopatrzyła się w produkt do modelowania i utrwalania fryzury. Kobieca wersja ulizanych włosów jest doskonałym rozwiązaniem na wieczorne wyście. Aby ją zrobić, zarysuj przedziałek na boku. Zaczesz włosy po stronie przedziałka za ucho i zajmij się przeciwną stroną. Nałóż produkt do utrwalania fryzury – żel lub wosk - u nasady włosów. Dzięki temu, uliżesz je. Zwróć uwagę na to, by tylko ta partia była ulizana. Reszta natomiast powinna pozostać naturalna, by nie pozbawiać fryzury ruchu.
 
Ulizane związane włosy. Ta wersja fryzury nada ci poważnego charakteru. Wybierz ją, jeśli chcesz, by twoja twarz była odsłonięta. Najpierw, zarysuj przedziałek na boku. Następnie, nałóż żel lub serum na włosy u nasady oraz na długości. W porównaniu do drugiej wersji fryzury, w tym przypadku nie musisz utrwalać włosów. Wystarczy, że nadasz im połysku. Po nałożeniu produktu, zbierz włosy na wysokości karku. Zwróć uwagę na to, by nie były pozbawione objętości. Musisz nadać fryzurze chłopięcego i poważnego charakteru. Niemniej jednak, musi ona pozostać glamour!
 
Nasz werdykt. W obu fryzurach będziesz wyglądać dobrze. Musisz wybrać tą, która będzie bardziej odpowiednia danego dnia i na daną okazję. Ulizane rozpuszczone włosy będą doskonałym rozwiązaniem na wieczorne wyjście. Nadadzą ci one stylu retro oraz oryginalności. Ulizane związane włosy natomiast powinnaś nosić do pracy. Wówczas nie będziesz musiała poprawiać fryzury w ciągu dnia.
 
© Pixelformula / Pokaz Chalayan prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 i pokaz Jean Charles de Castelbajac prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ