Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bitwa fryzur: rozczochrany kok kontra szykowny kok
Bitwa fryzur: rozczochrany kok kontra szykowny kok
Fryzura

Bitwa fryzur: rozczochrany kok kontra szykowny kok

Dział
Ponadczasowy i dobry na każdą okazję kok stał się jedną z najbardziej praktycznych fryzur do noszenia na co dzień. Kok może być upięty nisko lub na czubku głowy, może mieć rozmiar XXL lub być w wersji mini – każdy znajdzie sposób, by dostosować go do swoich potrzeb. Dwa najbardziej rozpowszechnione rodzaje koków w tym sezonie to rozczochrany kok oraz kok elegancki. Nie mogło być lepszej okazji, aby stoczyć bitwę fryzur!
 
Rozczochrany kok. To idealna fryzura dla zabieganych kobiet. Jego odpowiednikiem jest zmierzwiony kok. To bardzo kobieca i metropolitalna fryzura, którą łatwo jest nosić na co dzień. Ten frywolny kok, wykonywany w pośpiechu na utapirowanych włosach ma wszystko, czego wam potrzeba. Aby go wykonać, wystarczy zrobić przedziałek na boku, spiąć włosy, a następnie upiąć z nich koka. Aby twój niski kok zyskał na objętości, natapiruj włosy i zepnij je według upodobań. Im więcej artystycznego nieładu, tym lepiej!
 
Szykowny kok. Uważany za jedną z bardziej dystyngowanych fryzur, szykowny kok będzie idealnym rozwiązaniem na eleganckie przyjęcie, ale nie tylko. Od kilku sezonów noszony jest także na co dzień, dodając waszym stylizacjom szyku i powabu. To dokładne przeciwieństwo zmierzwionego koka. Nie powinien z niego wystawać żaden włos. Aby wykonać szykownego koka, zrób przedziałek na boku głowy, a następnie uliż włosy po przeciwległej stronie przedziałka. Postaraj się, by twoje włosy były idealnie ulizane tak, by nie odstawał żaden włos. Najbardziej szykowna wersja koka powinna być wykonana na połowie wysokości.
 
Nasz werdykt. Niełatwo jest wybierać, gdy obie wersje koka należą do bardzo praktycznych fryzur do noszenia na co dzień! Jednakże, wewnętrzny głos skłania nas ku rozczochranemu kokowi, stanowiącemu wielkie odkrycie tego sezonu. Ta wersja koka pozwala uzyskać olśniewającą, a przy tym oryginalną fryzurę. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się nosić go w ciągu dnia, czy wieczorem, niczego nie zmieniaj. Drobne kosmyki włosów, które wystają z twojego koka dodadzą mu stylu bohemy, będącego uniwersalnym rozwiązaniem na każdą okazję.
 
© Pixelformula / Pokazy Chloé prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 et Rag & Bone prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ