Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bitwa fryzur: prosty bob kontra pofalowany
Bitwa fryzur: prosty bob kontra pofalowany
Fryzura

Bitwa fryzur: prosty bob kontra pofalowany

Dział

Jak się okazuje, bob jest fryzurą, która nigdy nie wychodzi z mody. To obcięcie włosów, które można podziwiać na większości pokazów mody każdego sezonu, jest ponadczasowe. Uwaga, nie zapominajmy o pewnych zasadach: włosy muszą być obcięte na długość pomiędzy podbrudkiem, a ramionami; definicja mówi o tym bardzo wyraźnie. A więc, robimy boba w wersji prostej czy pofalowanej? W bitwie fryzur nadszedł czas, aby rozstrzygnąć, która wersja ma więcej uroku.

 
Prosty bob. Idealny jeśli masz proste i sprężyste włosy. Nosi się go w każdej porze roku, bez względu na okazję. Jednakże, mając taką fryzurę musisz regularnie odwiedzać swojego fryzjera, aby pozbyć się zniszczonych kóńcówek. Prosty bob wymaga włosów w świetnej kondycji! Jego wykonanie - nic prostszego. Kiedy już umyjesz włosy, zrób przedziałek na środku, a następnie wysusz je na szczotce. Aby uzyskać bardzo gładki efekt, wyprostuj z pomocą prostownicy całość twoich włosów.
 
Pofalowany bob. Pofalowane włosy to przewodni trend ostatnich sezonów. Można je zrobić także na włosach obciętych na boba. Jest to idealna fryzura dla wszystkich tych z was, które szukają kobiecej fryzury w stylu bohemy. Pofalowane włosy są przeznaczone dla tych, które chcą mieć włosy pełne ruchu. Dla uzyskania maksymalnej objętości, na umytych włosach, zrób przedziałek na wybranym boku. Wysusz włosy suszarką, a następnie, po nałożeniu pianki do stylizacji włosów, zrób sprężyste fale z pomocą lokówki. Na koniec, spryskaj włosy lakierem, aby efekt utrzymał się przynajmniej przez cały dzień. Dla bardzo trwałego efektu, postaw na fale wykonane w salonach Jean Louis David.
 
Nasz werdykt. Pofalowany bob jest definitywnie naszym ulubieńcem. Doskonały na każdą okoliczność, możemy go nosić do biura lub na wieczór. Ta wersja boba, łatwa do zrobienia, wymaga na codzień mniej pracy, a jednocześnie nie jest pozbawiona ani dynamizmu, ani kobiecości. Prosty bob zarezerwowany jest na specjalne okazje, do ubioru, który przygasi czasami trochę zbyt surową fryzurę.
 
© Pixelformula, pokaz Nicole Miller Prêt-à-Porter, pokaz Jesień-Zima 2012-2013 oraz pokaz Burberry Prorsum Prêt-à-Porter, pokaz Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ