Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bitwa fryzur: półkitka z efektem mokrych włosów kontra półkitka w stylu bohemy
Bitwa fryzur: półkitka z efektem mokrych włosów kontra półkitka w stylu bohemy
Fryzura

Bitwa fryzur: półkitka z efektem mokrych włosów kontra półkitka w stylu bohemy

Dział
Tego lata klasyczna i zawsze na czasie półkitka zostanie na nowo odkryta pod różnymi formami. Ta kobieca i romantyczna fryzura idealnie pasuje do obecnych trendów. Eksponowana jest ona przede wszystkim w formie półkitki z efektem mokrych włosów lub półkitki w stylu bohemy. Jest to okazja, aby rozstrzygnąć bitwę fryzur.
 
Półkitka z efektem mokrych włosów. Szykowna i oryginalna, ta wersja półkitki nada wam eleganckiego i modnego wyglądu. Przedziałek na boku idealnie rozdzieli wygładzone prostownicą włosy. Nałóż także na włosy wosk do stylizacji, dzięki któremu podkreślisz owal twojej twarzy. Wosk utrwali ruch i nada błyszczącego efektu mokrych włosów, który jest wiodącym trendem lata 2013.
 
Półkitka w stylu bohemy. Wyrafinowana i łatwa w realizacji półkitka w stylu bohemy pozwoli ci wyeksponować dziewczęcy, a zarazem miejski styl. Aby ją wykonać, zrób przedziałek na środku i wydziel dwa cienkie pasemka włosów z przodu głowy. Zbierz je do tyłu głowy i zepnij luźno razem, aby nadać swojej fryzurze specjalnie lekko niedbałego wyglądu.
 
Nasza decyzja. O ile podoba nam się szyk i ład półkitki z efektem mokrych włosów, o tyle nie wyobrażamy sobie nosić ją na co dzień. Półkitka w stylu bohemy wydaje się idealna na każdą okazję. Nosić ją można przy różnej długości włosów, a i tak zawsze jest bardzo kobieca. Jest to świetna fryzura zarówno do pracy jak i na letnie wieczory.
 
© Pixelformula / Pokaz Emilio Pucci prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 et Cédric Charlier Prêt-à-Porter, Jesień-Zima 2012-2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ