Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bitwa fryzur: pleciony kucyk kontra pleciony kok
Bitwa fryzur: pleciony kucyk kontra pleciony kok
Fryzura

Bitwa fryzur: pleciony kucyk kontra pleciony kok

Dział
Efekt splecionych włosów widoczny jest na wszystkich modnych fryzurach w sezonie Jesień-Zima 2013-2014 - czy to na wysoko umieszczonym, kobiecym kucyku, czy też na zmierzwionym bananowym koku w stylu bohemy. Jest to gwiazda wśród fryzur, która łączy romantyzm ze spontanicznością. Na co więc się zdecydować, na plecionego kucyka czy na plecionego koka? Jest to znakomita okazja do rozstrzygnięcia bitwy fryzur.
 
Pleciony kucyk. Na pokazie Michaela Korsa, kucyk jest wysoko umieszczony i wyjątkowo mocno naciągnięty. Jest to perfekcyjna fryzura, wpisująca się w zimowe trendy, zgodnie z którymi twarz pozostaje odsłonięta. Niemniej jednak, włosy nie są idealnie proste, ale minimalnie splecione na końcówkach. Chcesz uczesać tę fryzurę? To nic trudnego! Zacznij od wyprostowania włosów za pomocą prostownicy. Następnie zwiąż je wysoko w kucyka za pomocą gumki z haczykiem. Na zakończenie, użyj lokówki i spleć lekko włosy w połowie ich długości oraz na końcówkach.
 
Pleciony kok. Pleciony kok przypomina wyglądem zmierzwionego banana. Efekt ten widoczny jest na całej długości włosów. Oryginalna i dynamiczna fryzura jest łatwa do uczesania, a zarazem bardzo praktyczna. Aby zrobić takiego koka, natapiruj wszystkie włosy, aby zyskały więcej objętości. Zaczesz je do tyłu tak, żeby nie wystawał żaden kosmyk. Następnie spleć grubsze kosmyki włosów i upnij je kokówkami. Postępuj w taki sam sposób z resztą włosów. Niemniej jednak zwróć uwagę na to, by kilka kosmyków luźno wystawało. Spryskaj fryzurę lakierem, aby trzymała przez cały dzień.
 
Nasz werdykt: Ciężko stwierdzić! O ile zmierzwiony kucyk jest szybki i łatwy do uczesania, o tyle brakuje mu oryginalności, której nie brakuje zmierzwionemu kokowi. Wszystko zależy więc od tego, ile możesz poświęcić czasu na zrobienie fryzury. Pamiętaj, że dzięki zmierzwionemu kucykowi zaoszczędzisz rano trochę czasu, a ta praktyczna fryzura jest idealnym rozwiązaniem na cały dzień spędzony w pracy. Chaotyczny kok natomiast będzie perfekcyjnie pasował na wieczór. Biorąc pod uwagę jego chaotyczny i nieuporządkowany aspekt, niełatwo jest go uczesać. Fryzura ta jest więc zarezerwowana na wieczory.
 
© Pixelformula / Pokaz Gianfranco Ferré prêt-à-porter, Automne-Hiver 2013-2014 et défilé Michael Kors prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ