Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bitwa fryzur: pełna grzywka kontra krótka grzywka
Bitwa fryzur: pełna grzywka kontra krótka grzywka
Fryzura

Bitwa fryzur: pełna grzywka kontra krótka grzywka

Dział
Sezon jesień-zima 2013-2014 przebiegać będzie pod znakiem grzywek. Pocieniowane, z kilku kosmyków, długie, krótkie - wybór należy do ciebie. Jaką grzywkę wybrać na codzień i dlaczego? Jest to okazja do rozstrzygnięcia bitwy fryzur pomiędzy pełną grzywką, a jej krótką wersją.
 
Pełna grzywka. Pełna grzywka, idealna do długich włosów, jest długa, głęboka i ustrukturyzowana. Pełna grzywka, sprzymierzeniec gęstych i sprężystych włosów, nadaje teksturę i styl uczesaniom modnym w tym sezonie. Grzywkę tą na co dzień nosi się wyprostowaną i w pełnej okazałości. Lepiej dobrze się zastanowić zanim się ją zrobi! Pełna grzywka nie należy do subtelnych, a co więcej niełatwo jest się jej pozbyć. Obcięta co do milimetra wymaga regularnej pielęgnacji. Taka grzywka jest idealna, aby nadać charakteru grzecznym i surowym fryzurom, którym brakuje oryginalności i akcentu glam'rock.
 
Krótka grzywka. Krótka grzywka, trend roku 2000, pojawia się znów na powrót z wakacji. Lekkość, oryginalność i styl - te słowa najlepiej opisują tą jedynie kilkucentymetrową grzywkę. Krótką grzywkę, idealnie wyciętą, można nosić według uznania, poczochraną lub idealnie uczesaną. Pocieniowaną grzywkę mogą zrobić sobie wszystkie te z was, które mają na to ochotę, bez względu na to czy wasze włosy są długie, krótkie czy obcięte na boba.
 
Nasz werdykt. Pełna grzywka, bardziej nowoczesna wersja, jest trendem tego sezonu. Na co dzień, nosi się ją do rozpuszczonych włosów lub gładkich kitek. Krótką grzywkę trudniej nosić na co dzień, zwłaszcza poczochraną. Tak naprawdę nie jest łatwo nosić grzywkę, która wygląda jakby, fryzjerowi obsunęła się ręka przy jej obcinaniu.
 
© Pixelformula / Pokazy Emilio Pucci prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 i Salvatore Ferragamo prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ