Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bitwa fryzur: kucyk związany tubą czy w klasyczny sposób?
Bitwa fryzur: kucyk związany tubą czy w klasyczny sposób?
Fryzura

Bitwa fryzur: kucyk związany tubą czy w klasyczny sposób?

Dział
Kucyk jest bezwątpienia najłatwiejszą fryzurą, którą możesz zrobić. Dlatego też czasem mamy wrażenie, jakby był zrobiony w chaotyczny sposób. Z tego powodu, niektóre z was dodają mu odrobinę oryginalności. Tak jest w przypadku kucyka z pokazu Cédric’a Charliera. To znakomita okazja do zrobienia bitwy fryzur i określenia, czy powinno się wybrać klasycznego kucyka.
 
Kucyk związany za pomocą tuby. Na pokazie Cédric’a Charliera, wszystkie modelki mają kucyka, który w żadnym wypadku nie jest klasyczny. Zamiast związać go zwykłą gumką, wybrały skórzaną tubę z ćwiekami. Dzięki temu, mogą zmieszać ten styl z gładkim, niskim i klasycznym kucykiem. Element ten dodaje zwykłej fryzurze oryginalności.
 
Klasyczny kucyk. Na pokazie J.W Andersona, kucyk kojarzy się z luźnym stylem. Fryzura jest prawie identyczna do tej prezentowanej na pokazie Cédric’a Charliera, lecz różni się typem wiązania. W tym przypadku, kucyk związany jest za pomocą dyskretnej gumki w ciemnych kolorach. To idealne rozwiązanie, gdy wybierasz się do pracy!
 
Nasz werdykt. Prawdą jest, że klasycznemu kucykowi brakuje oryginalności. Kucyk związany za pomocą tuby natomiast pasuje niewszystkim kobietom. Aby zrobić fryzurę z pokazu Cédric’a Charliera, powinnaś ubierać się skromnie i bez skórzanych dodatków: dzięki temu zachowasz klasę. Fryzura z pokazu J.W Andersona pasować będzie każdej z was, niezależnie od waszego stylu. Na co dzień noś klasycznego kucyka, a wieczorem zwiąż go za pomocą tuby!
 
© Pixelformula/ Pokaz Cédric Charlier prêt-à-porter et pokaz J.W Anderson prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014  © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ