Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bitwa fryzur: grzywka karbowana kontra prosta
Bitwa fryzur: grzywka karbowana kontra prosta
Fryzura

Bitwa fryzur: grzywka karbowana kontra prosta

Dział
Różne rodzaje grzywek zaczesywanych na bok rywalizują o Wasze względy w tym sezonie. Czasami są zmierzwione, innym razem nawiązują do stylu bohemy. Jednakże, dwa przeważające trendy w sezonie jesień-zima 2013-2014 to grzywki karbowana lub prosta. Nie możesz się zdecydować na jedną z nich? To wspaniała okazja na bitwę fryzur, której wyniki ułatwią ci podjęcie decyzji.
 
Karbowana grzywka. Jest to grzywka inspirowana fryzurami z lat 40., która nawiązuje do mody retro. Niezależnie od fryzury, która jej towarzyszy, grzywka ta doda Ci stylu i elegancji. Karbowana grzywka kojarzy się bowiem z gwiazdami Hollywood. Ta fryzura często gości na głowach aktorek na czerwonych dywanach na całym świecie i jest czesana na specjalne okazje. Aby ją wykonać wystarczy lokówka lub wałki na rzepy, dzięki którym włosy grzywki uzyskają odpowiedni kształt. Na koniec, spryskaj włosy lakierem, aby utrwalić swoją fryzurę.
 
Prosta grzywka. Ta prosta grzywka jest łatwa do wykonania na co dzień i jest ulizana. Pozwala wyeksponować twarz i jest przy tym bardzo kobieca. Aby wyglądała olśniewająco, zrób przedziałek na boku po dowolnej stronie głowy. Postaraj się, aby był on idealnie prosty i nie wystawał z niego żaden włos. Fryzura ta będzie naprawdę udana, jeśli jej wygląd będzie surowy. Aby zrekompensować sztywny charakter przedniej części fryzury, postaw na bardziej zmierzwione wykończenie z tyłu. Warkocz lub kucyk ze zmierzwionymi włosami będą w tym przypadku idealne.
 
Nasz werdykt. Zarówno jedna, jak i druga grzywka będą dobrym wyborem, jeśli szukasz prawdziwie stylowej fryzury! Jednakże, karbowana grzywka lepiej wygląda w zestawieniu z elegancką, wieczorową fryzurą. Natomiast, prosta grzywka będzie jak znalazł w ciągu dnia. Możesz wykonać je obie w ciągu tego samego dnia. Wystarczy, że wstąpisz do siebie po pracy i przed wieczornym wyjściem rozgrzejesz swoją lokówkę, by nadać swojej grzywce wygląd rodem z lat 40. - i fryzura gotowa. Jedna fryzura, a dwie możliwości jej stylizacji!
 
© Pixelformula / Pokazy Miu-Miu prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 oraz Antonio Marras prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ