Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bitwa fryzur: efekt mokrych włosów elegancki czy w stylu grunge
Bitwa fryzur: efekt mokrych włosów elegancki czy w stylu grunge
Fryzura

Bitwa fryzur: efekt mokrych włosów elegancki czy w stylu grunge

Dział
Efekt mokrych włosów, nie do pominięcia od kilku sezonów, jest w dalszym ciągu w modzie w sezonie Jesień-Zima 2013-2014. Można dopasować go do różnych stylów, od tych najbardziej eleganckich po najbardziej mroczne. Jest to okazja do bitwy fryzur, która pozwoli opisać fryzury w obu stylach.
 
Mokre włosy w stylu grunge. Fryzura ta zapewnia wygląd buntowniczki! Jej podstawa jest niezmienna i oznacza połączenie dwóch tekstur. Wierzchnia warstwa włosów w tej wersji powinna mieć efekt brudnych i zmierzwionych włosów ułożonych z pomocą matującego pudru nadającego tekstury. To właśnie ten efekt nada fryzurze buntowniczego wyglądu. Uczesanie jak zwykle nie powinno być ustrukturyzowane przedziałkiem. Wierzchnie włosy są poczochrane dla niedbałego efektu.
 
Eleganckie mokre włosy. Ta wyszukana i elegancka fryzura jest idealna na wieczorne wyjście. Efekt mokrych włosów w eleganckiej wersji jest zagwarantowany tylko wtedy, gdy odpowiednia ilość żelu do włosów jest idealnie na nich rozprowadzona. Trzeba przede wszystkim starać się uniknąć efektu tłustych włosów. Zacznij od wyszczotkowania włosów, aby odzyskały maksimum sprężystości. Następnie, nałóż na dłoń kulkę żelu o wielkości orzecha laskowego i rozprowadź go równomiernie na wierzchu włosów.
 
Nasz werdykt. Podczas gdy mokre włosy w wersji eleganckiej są przeznaczone głównie na szczególne okazje, efekt mokrych włosów w stylu grunge pasuje na co dzień. Możesz go wybrać na większą ilość okazji. Jednakże, uważaj, aby nie przesadzić kiedy wybierasz się do pracy. Włosy powinny być pomierzwione, ale bez przesady. Unikaj wyglądu, jakbyś dopiero co wstała z łóżka.
 
© Pixelformula / Pokazy Sonia Rykiel prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 i Elie Saab Prêt-à-Porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ