Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bitwa fryzur: chustka kontra czapka z daszkiem
Bitwa fryzur: chustka kontra czapka z daszkiem
Trendy i styl

Bitwa fryzur: chustka kontra czapka z daszkiem

Dział
W każdym sezonie pojawiają się nowe, modne fryzurowe dodatki. W tym sezonie najbardziej trendy jest chustka i czapka z daszkiem. Nigdy wcześniej o nich nie myślałaś? Szybko zaczniesz je nosić. Teraz tylko musisz wybrać, który z nich bardziej ci pasuje!
 
Chustka. Chustka, która przez długi czas noszona była wyłącznie przez starsze panie oraz kobiety, lubiące styl Grace Kelly, rzadko kiedy jest przez was wybierana jako dodatek. Niemniej jednak, w 2014 będzie ona widoczna na głowach kobiet tęskniących za latami 50 i za epoką wielkich hollywoodzkich gwiazd. Chustkę nosi się na rozpuszczonych włosach. Chroni ona przed deszczem, ale nie tylko. Dzisiaj, dodatek ten doprowadzi twój elegancki i kobiecy styl do perfekcji. Jeśli założysz do niej okulary przeciwsłoneczne XXL, będziesz wyglądać jak prawdziwa celebrytka.
 
Czapka z daszkiem. W przeciwieństwie do chustki, czapka z daszkiem noszona jest przede wszystkim przez młodzież. Niemniej jednak, w tym sezonie, czapka ozdobiona jest szykownymi drobiazgami i sprawia, że dodatek ten wybierany jest przez większość eleganckich kobiet. Dodaje ona szykownemu wyglądowi odrobiny stylu casual, ale może też wysublimować sportową sylwetkę. Wystarczy wybrać odpowiedni model! Czapka w pastelowych kolorach na rozpuszczonych włosach będzie ci idealnie pasować.
 
Nasz werdykt. Czapkę z daszkiem łatwiej jest przystosować do każdego stylu niż chustkę. Chustka zawiązana na poziomie szyi uwydatni każdy kształt twarzy. Czapka natomiast zneutralizuje nadzwyczaj kobiecy strój i doda lekkości twojej sylwetce. To praktyczne nakrycie głowy ochroni cię przed deszczem, wiatrem i słońcem. Dzięki niemu zachowasz piękne włosy przez cały rok!
 
© Pixelformula / Pokaz Max Mara prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 i  pokaz John Galliano prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ