Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bitwa fryzur: bob w stylu lat 40. kontra bob na kręconych włosach
Bitwa fryzur: bob w stylu lat 40. kontra bob na kręconych włosach
Fryzura

Bitwa fryzur: bob w stylu lat 40. kontra bob na kręconych włosach

Dział
W sezonie jesienno-zimowym 2013-2014 królują krótkie fryzury. Prezentują się one w rozmaitych kolorach i efektach. Kobiety noszą je na różne sposoby, w zależności od gustu. Na wybiegach, w tym sezonie szczególnie widoczne są dwa trendy: kręcone włosy oraz bob w stylu lat 40. Jest to zatem okazja do rozstrzygnięcia bitwy fryzur.
 
Bob w stylu lat 40. W tym czasie kobiety decydują się na uniezależnienie od mężczyzn, chcą - na równi z nimi - korzystać z wszelkich przyjemności życia. Obcinają włosy i malują się w stylu glamour. Nie istotne, czy wszystkie kosmyki włosów są równiej długości, najważniejsze, by postępować zgodnie ze sobą i własnym stylem.W latach 40. swoją delikatną cerę kobiety podkreślają hebanową czernia włosów. Fryzura ta odzwierciedla prawdziwą emancypację. Aby ją wykonać, należy udać się do salonu fryzjerskiego. Grzywka powinna być krótka, podobnie jak reszta włosów. Po umyciu, najlepiej, jeśli wyschną same (bez używania suszarki). Dzięki temu fryzura będzie naturalnie zmierzwiona.
 
Bob na kręconych włosach. Potrzeba takiej fryzury zrodziła się z chęci zwiększenia objętości włosów. Nadaje ona bowiem krótkim włosom wyrafinowania i stylu. Rezultat? Spontaniczna, a jednocześnie wyszukana fryzura, przeznaczona szczególnie na wieczorne wyjścia lub ważne wydarzenia. Równie dobrze nadaje się ona do noszenia na co dzień, pod warunkiem, że ma się rano czas na zrobienie perfekcyjnych loków. Aby wykonać taką fryzurę, umyj włosy i nałóż na nie piankę. Sprawi ona, że uzyskany efekt kręconych włosów będzie wyglądać naturalnie, o ile wysuszysz je suszarką. Jeśli chcesz zwiększyć objętość loków, nałóż dyfuzor na końcu urządzenia. Następnie załóż wałki, by Twoje loki wyglądały perfekcyjnie i poczekaj do ich wyschnięcia. Spryskaj je lakierem, aby fryzura dłużej się trzymała.
 
Nasz werdykt. Bob w stylu lat 40. wydaje się zbyt awangardowy, aby nosić go na co dzień. Przypomina on nieco niedbałą i mało dopracowaną fryzurę, przez co okazuje się mało praktyczny. Natomiast bob na kręconych włosach wprost przeciwnie. To nowoczesna i elegancka fryzura. Na co dzień, znacznie lepiej się ją nosi, niż wersję w stylu lat 40., prezentowaną na pokazach Louis Vuitton.
 
© Pixelformula / Pokaz Louis Vuitton prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 i pokaz Marc By Marc Jacobs prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ