Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bitwa fryzur: bandana XXL kontra szal w stylu bohemy
Bitwa fryzur: bandana XXL kontra szal w stylu bohemy
Fryzura

Bitwa fryzur: bandana XXL kontra szal w stylu bohemy

Dział
W sezonie letnim 2013 szczególnym powodzeniem cieszą się dodatki do włosów. Nie ma bowiem lepszej ochrony przed szkodliwym działaniem słońca, niż modne nakrycia głowy. Co więc wybierzecie, bandanę XXL, czy może szal w stylu bohemy? To najlepsza okazja, by stoczyć bitwę na fryzury.
 
Bandana XXL. Dom mody Rochas promuje opaski w pastelowych kolorach, tworzące nieoczywiste, sportowe stylizacje. Bandana nie jest ozdobą przeznaczoną wyłącznie dla włosów, gdyż w dużej mierze zakrywa też i czoło, a nawet nachodzi czasami na oczy. Ta wersja bandany nie zdusi skóry głowy, gdyż opiera się głównie na włosach.
 
Szal w stylu bohemy. Największymi atutami kolorowego, wiązanego wokół głowy szala od Dolce&Gabbana są barwa i styl. Wykonany z jedwabiu szal w stylu bohemy przyozdobiony został motywami kwiatowymi, nadającymi mu szyku i elegancji. Szal zawiązywany jest wokół głowy na węzeł z boku, w okolicach karku. Włosy powinny być upięte tak, by nie przyćmiły uroku szala.
 
Nasz werdykt. O ile uwielbiamy pastelowe kolory oraz szlachetny materiał, z którego została wykonana bandana XXL, trudno nam wyobrazić sobie jej noszenie na co dzień. Wydaje się zbyt zakrywająca, niczym wyciągnięta z innej epoki. Tego lata, na topie będą szale w stylu Dolce&Gabbana, nawiązujące do stylu retro. W zestawieniu z tapirowanymi włosami, jedwabny szal porządkuje fryzurę i nadaje jej stylu bohemy. Polecamy wam wersję szala z kolorowymi nadrukami, idealny wzór na lato 2013!
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ