Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bibi, dodatek szykowny i retro
Bibi, dodatek szykowny i retro
Bibi, dodatek szykowny i retro
Trendy i styl

Bibi, dodatek szykowny i retro

Dział
Nie potrzeba być księżniczką, aby wpiąć bib w swoje włosy. Używaj bez kompleksu tego dodatku w stylu retro, sprawi on, że Twoja fryzura będzie szykowna i zauważona. Tradycyjnie mniejszy od kapelusza, może jednak osiągnąć formę XXL lub ekscentryczny kształt.
Historia bibi. Ten mini kapelusz był na początku noszony przez cnotliwe damy i został stworzony po to, by zastąpić zbyt rzucające się w oczy i nieporęczne kapelusze XXL. W tym czasie był zdobiony piórami, biżuterią, welonami i mógł przybierać rozmaite formy. Dzisiaj, oddane pasjonatki mody poświęcają się kultowi retro. Istnieje wiele modeli, od bardziej klasycznych po dość dziwaczne, wybór należy do Ciebie! Niezależnie od rodzaju, bibi jest jednak zarezerwowany na wielkie okazje takie, jak bale lub śluby.
Jak nosić bibi na rozpuszczonych włosach. Jeżeli Twoje włosy są bardzo płaskie, wybierz bibi z charakterem, to znaczy XXL! Dokładnie wyprostuj włosy, przy pomocy prostownicy. Pamiętaj o tym, aby je dobrze podsuszyć przed jej użyciem. Następnie możesz wybrać między przedziałkiem po środku głowy a półkucykiem. Potem pozostaje Tobie tylko przypięcie Twojego bibi do włosów przy użyciu kilku szpilek do kapeluszy. Umocuj go na głowie lekko z boku. Bibi pasuje również do włosów kręconych, w stylu wavy. Pokręć swoje włosy lokówką o dużej średnicy i przypnij Twój mały kapelusik w ten sam sposób. Teraz jesteś gotowa na uroczystość każdego rodzaju!
Jak nosić bibi na związanych włosach. Aby wyeksponować swój bibi, możesz również przypiąć go do włosów spiętych w kitkę lub uformowanych w kok. Będzie on zatem centralnym elementem Twojej fryzury. Możesz sobie pozwolić na lekką nutkę ekstrawagancji, zarówno jeżeli chodzi o formę jak i o kolor. Możesz go również przypiąć na szczycie głowy lekko z boku lub z tyłu przy szyi. Jeżeli chcesz zaprezentować styl szykowny i retro jednocześnie, wybierz czarny welon, jeżeli zaś marzy ci się look color block jego jaskrawą wersję. Jedyna rada: nie przesadzaj z makijażem. Twój bibi wystarczy, aby zwrócić na Ciebie uwagę. Jeżeli wolisz coś bardziej dyskretnego, istnieją również bibi w wersji biżuterii do włosów. Są dyskretne, jednak ciągle bardzo wyrafinowane. 
© Pixelformula / Défilé Jean Luc Amsler Haute-Couture, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ