Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zadbaj o swoje ciało z nową usługą Reaction
Zadbaj o swoje ciało z nową usługą Reaction
Nowości

Zadbaj o swoje ciało z nową usługą Reaction

Dział

Zapraszamy salonu Jean Louis David przy al. Jerozolimskich 25 w Warszawie na bezinwazyjny lifting twarzy i ciała REACTION. Mamy dla Was bardzo atrakcyjne ceny!

 
REACTION to najwyższej klasy urządzenie medycyny estetycznej, przeznaczone do zaawansowanych zabiegów twarzy, szyi i ciała. Umożliwia wykonanie zabiegów koncentrujących swoje działanie na poprawie napięcia i elastyczności skóry, redukcji zmarszczek i modelowaniu owalu twarzy oraz kształtowaniu sylwetki i redukcji cellulitu z jednoczesną poprawą jędrności skóry i funkcjonowania układów krążenia.
 
W kwietniu i maju możecie skorzystać z naszej nowej usługi w bardzo promocyjnych cenach! Zapraszamy na bezinwazyjny lifting twarzy i ciała Reaction do salonu Jean Louis David przy al. Jerozolimskich 25 w Warszawie.
 
Teraz ceny tych wyjątkowych zabiegów spadają o 50%!
  CENA PROMOCYJNA: 100zł
CENA REGULARNA: 200zł
  CENA PROMOCYJNA: 150zł
CENA REGULARNA: 300zł
 
System REACTION jest oparty na opatentowanej technologii CORE – Chanelling Optimised RF Energy polegającej na emisji bipolarnej fali radiowej o trzech różnych częstotliwościach. Zastosowanie funkcji vaccum powoduje zwiększenie skuteczności oddziaływania urządzenia. Głowica zabiegowa jest wyposażona w specjalny system chłodzący który chroni powierzchnię skóry przed przegrzaniem a jednocześnie pozwala na skierowanie energii fali radiowej do głębiej położonych tkanek. Zabieg jest w pełni bezpieczny i optymalnie komfortowy.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ