Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

reaction
reaction
reaction
Nowości

Bezinwazyjny lifting ciała Reaction

Dział

Od dłuższego czasu bezskutecznie zmagasz się z cellulitem? Pociążowy brzuszek spędza Ci sen z powiek? Udało Ci się zrzucić zbędne kilogramy ale nadmiar skóry nie pozwala Ci się cieszyć nową figurą? Przyjdź na bezinwazyjny lifting ciała do salonu Jean Louis David

al. Jerozolimskie 25, Warszawa

TERAPIA CIAŁA


Procedury ujędrniające urządzenia Reaction pozwalają zmniejszyć zwiotczenie skóry w różnych partiach ciała: na brzuchu, ramionach, biodrach i talii.

Oddziaływanie wysokiej temperatury w obszarach poddawanych zabiegowi ułatwia rozbicie zmagazynowanych trójglicerydów, co powoduje zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych. Funkcja vacuum pozwala na oddziaływanie terapii w głębszych warstwach skóry oraz poprawia krążenie krwi i stymuluje drenaż limfatyczny, dzięki czemu cellulit jest zmniejszony, a sylwetka wymodelowana.


System zastosowany w urządzeniu Reaction pozwala na dotarcie do wszystkich warstw skóry aż do tkanki podskórnej. Bipolarna energia fali radiowej zwiększa uwalnianie tlenu przez komórki krwi i wzmacnia metabolizm komórek oraz przełamuje włókna usztywniające wiązania kolagenowa w celu zwiększenia elastyczności skóry i poprawienia jej struktury. Fibroblasty produkują więcej kolagenu, co wpływa na zwiększoną elastyczność błony podstawnej, a w efekcie wyraźnie zwiększa się napięcie skóry.


Zalecamy wykonanie serii od 8 do 10 zabiegów w odstępach tygodniowych. Zazwyczaj serię zabiegów powtarza się po półrocznej przerwie.

CZYM JEST REACTION?


REACTION to najwyższej klasy urządzenie medycyny estetycznej, przeznaczone do zaawansowanych zabiegów twarzy, szyi i ciała. Umożliwia wykonanie zabiegów koncentrujących swoje działanie na poprawie napięcia i elastyczności skóry, redukcji zmarszczek i modelowaniu owalu twarzy oraz kształtowaniu sylwetki i redukcji cellulitu z jednoczesną poprawą jędrności skóry i funkcjonowania układów krążenia.
System REACTION jest oparty na opatentowanej technologii CORE - Chanelling Optimised RF Energy polegającej na emisji bipolarnej fali radiowej o trzech różnych częstotliwościach. Zastosowanie funkcji vaccum powoduje zwiększenie skuteczności oddziaływania urządzenia. Głowica zabiegowa jest wyposażona w specjalny system chłodzący który chroni powierzchnię skóry przed przegrzaniem a jednocześnie pozwala na skierowanie energii fali radiowej do głębiej położonych tkanek. Zabieg jest w pełni bezpieczny i optymalnie komfortowy.


JAK NALEŻY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

3-4 tygodnie przed zabiegiem należy zaniechać stosowania kremów oraz leków z retinolem, kwasami owocowymi oraz odstawić wszelkiego rodzaju zioła (dziurawiec, nagietek), herbatki odchudzające typu Figura i inne leki światło-uczulające lub złuszczające.


2-3 tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać kąpieli słonecznych w tym solarium oraz stosowania samoopalaczy.


1 tydzień przed zabiegiem nie należy złuszczać skóry w miejscach które chcemy poddać zabiegowi. Skóra powinna być w dobrej kondycji – należy kilka dni przed planowanym zabiegiem stosować kremy lub balsamy nawilżająco-regenerujące.


W dniu zabiegu skóra powinna być zdrowa, bez podrażnień, ran, umyta. Nie należy wcześniej używać żadnych balsamów, kremów, maści.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:


ciąża, opryszczka, choroby skóry, rany, aktywne infekcje, leki obniżające krzepliwość krwi, zakażenia bakteryjne, łuszczyca, bielactwo, skłonność do przebarwień i bliznowców, obecność zmian barwnikowych na skórze, choroby autoimmunologiczne (RZS, toczeń rumieniowaty, sklerodermia), fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry, cukrzyca, epilepsja, zakrzepica, owrzodzenia żylakowate, rozrusznik serca, choroby tarczycy (dotyczy zabiegów na twarz i jej okolicy), syntetyczne wypełnienia (np. silikon) na obszarze zabiegowym, świeża opalenizna (również solarium 4-5 tyg. wstecz oraz samoopalacze do 2-3 tyg. wstecz), przyjmowanie leków i ziół światło uczulających jak nagietek, dziurawiec, retinoidy – Roaccutane, Izotek, Ancenorim, Tretinex (3-4 tyg. wstecz), stosowanie kremów i maści z retinolem (3 tyg. wstecz), stosowanie antykoncepcji hormonalnej nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu depilacji laserowej, po iniekcji Botoksem należy odczekać około 2 - 4 dni przed zabiegami Reaction, ale należy pamiętać, że zabiegi Reaction przyspieszają wchłanianie się botoksu.


Pacjenci poddani zabiegom wypełniania naturalnymi wypełniaczami lub chemicznymi peelingami, muszą odczekać okres przynajmniej 2 tygodni, a po peelingach głębokich lub zabiegach z udziałem laserów 3-6 miesięcy przed zabiegami Reaction.Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ