Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Beret - perfekcyjny dodatek na głowę
Beret - perfekcyjny dodatek na głowę
Trendy i styl

Beret - perfekcyjny dodatek na głowę

Dział
Pokaz Ralpha Laurena jest dowodem na to, że nie tylko Francuzki noszą berety. Amerykanki również! Zimą 2015 roku, jest to ulubiony dodatek kobiet, nawet przed wełnianą czapką.
 
Dotychczas, beret uznawany był za męski dodatek, ale teraz również kobiety mogą go nosić. Prezentuje go wiele kreatorów mody, widoczny jest on na głowach gwiazd, takich jak Greta Garbo lub Brigitte Bardot w klipie "Bonnie & Clyde" razem z Serge Gainsbourgiem. Beret nadaje unikatowego stylu wszystkim fryzurom, bez względu na rodzaj i długość włosów.
 
Ubrana na biało Karlie Kloss na pokazie Ralpha Laurena sprawia, że masz ochotę założyć beret? Nie wahaj się. Aby być oryginalną, wybierz jego kolorową wersję. Ubierz się cała w jednym kolorze, tak jak modelka z pokazu. Bez względu na wybrany odcień, włosy również powinny być w tych samych barwach. Rozpuszczone włosy wysublimują beret. Założyć go możesz na bok i nosić prosty daszek, ale przede wszystkim nie powinnaś go wciskać za mocno na głowę. Skóra powinna oddychać! W przeciwnym razie, zaopatrz się w suchy szampon, który odświeży twoje włosy w ciągu dnia.
 
© Pixelformula / Pokaz Ralph Lauren prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ