Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Beret, opinia eksperta
Beret, opinia eksperta
Trendy i styl

Beret, opinia eksperta

Dział
Beret, dodatek w stylu retro, czasem widoczny jest na głowach kobiet. W tym przypadku założono go do warkocza na boku. Czy to dobry pomysł? Zobacz, co myślą o tym eksperci.
 
Beret można założyć zarówno na krótkie włosy, jak i związane. "Nigdy nie noś go na włosach rozpuszczonych. Twoje włosy są cienkie? Nakrycie głowy podkreśli ten efekt. Twoje włosy są grube? Beret zostawi na nich odcisk. Unikaj noszenia tego dodatku na rozpuszczonych włosach".
 
Jeśli lubisz ubierać się w męskim stylu, powinnaś nosić beret lub czapkę z daszkiem na boku. "W tym przypadku, beret założony jest w zbyt horyzontalny, prosty sposób".
 
Beret nie powinien być uwydatniony przez fryzurę, ale przez twój styl. "Dodatek ten jest wisienką na torcie i nie powinnaś myśleć, że możesz go uwydatnić za pomocą specyficznej fryzury. Pamiętaj, że musisz związać włosy, by beret nie zostawiał odcisku. Płaskie wiązanie będzie doskonałe – bez względu na to, czy wybierzesz kok czy kucyk".
 
Nasza rada: W momencie wyboru beretu, wybierz taki, który będzie o jeden rozmiar za duży. Dzięki temu unikniesz odcisków na włosach. Wówczas będziesz mogła nosić rozpuszczone włosy!
 
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ