Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Beret – nowy kapelusz?
Beret – nowy kapelusz?
Trendy i styl

Beret – nowy kapelusz?

Dział
Okrągły i płaski beret nie ma nic wspólnego z kapeluszem, który jest od niego dużo większy. Beret, który w wyobrażeniu obcokrajowców jest typowy dla francuskiego stylu, coraz częściej widoczny jest na głowach kobiet, poszukujących oryginalności oraz ochrony przed zimem i słońcem. Znajduje się też on na liście must-have. Ale czy jest w stanie zastąpić kapelusz? Rozszyfrujmy.
 
Beret, edycja 2014. Rzadko kto na co dzień nosi beret. Wcześniej, zarówno latem, jak i zimą, kapelusz był jednym z głównych nakryć głowy. Dzisiaj nosimy natomiast beret, który ma coraz więcej fanek. Dyskretny kolor i praktyczność tego dodatku sprawiają, że będzie jeszcze bardziej kobiecy i coraz częściej noszony.
 
Koniec z kapeluszem? Oczywiście, że nie. Niemniej jednak, kapelusz może stać się coraz mniej widoczny na głowach kobiet. Beret nie tylko pozwala twojej skórze oddychać, ale też łatwo się go nosi na rozpuszczonych lub związanych włosach, w przeciwieństwie do kapelusza. Beret noszony jest przede wszystkim zimą i przystosowywuje się do wszystkich fryzurowych wybryków. Można go nosić na dowolnej stronie, w zależności od fryzury. W 2014 roku nie żegnaj się z kapeluszem, ale schowaj go gdzieś w kącie i odśwież swoją garderobę.
 
Noś beret. W przypadku rozpuszczonych włosów, beret możemy nosić jak tylko chcemy. Z przodu, z tyłu (jak w latach 80!), na boku - nie ma to znaczenia! Tak samo, jeżeli nosisz koka lub klasycznego kucyka. Niemniej jednak, jeśli wybierzesz side hair, będziesz zmuszona założyć beret na bok, po stronie przeciwnej do zaczesanych włosów.
 
© Pixelformula / Pokaz Ralph Lauren prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ