Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Który kucyk wybrać?
Streetstyle: Który kucyk wybrać?
Streetstyle

Streetstyle: Który kucyk wybrać?

Dział
Ich fryzury Nasza pierwsza modelka, ma zrobiony kucyk na boku na kręconych włosach. Są one pofarbowane na jasny, rudy kolor. Na wysokości karku, widnieją na nich brązowe pasemka. Stylizacja ta uwydatnia długie włosy. Modelka po prawej stronie wybrała wysoki kucyk w stylu retro, który doskonale wpisuje się w trendy lat 90. Zrobiła ona także grzywkę opadającą na oko, która w tym sezonie widnieje na liście must-have.
 
Ich wygląd Modelka po lewej stronie ma na sobie jasnoniebieską sukienkę, związaną w talii. Dobrała ona do niej szare rajstopy oraz botki w tym samym kolorze. Całą stylizację przyozdobiła delikatnymi pozłacanymi naszyjnikami i zaopatrzyła się w czarną, delikatną torebkę. Jest to prosta i casualowa stylizacja, zupełnie inna od stylizacji naszej drugiej modelki, która wybrała wyrafinowany i nowoczesny styl. Jej strój składa się z kurtki oraz rozkloszowanej spódniczki w ciemnoniebieskim kolorze. Torebka XXL, okulary słoneczne oversize oraz mokasynki w centki leoparda nadają jej stylizacji oryginalnego charakteru.
 
Nasz wybór Nawet, jeśli obie stylizacje naszych modelek są doskonałe, kobieta po prawej stronie wygrywa. Ideanie dobrała ona najważniejsze i najmodniejsze elementy tej wiosny 2015 i otrzymała szykowny i modny rezultat. Ty także nie bój się zrobić wysokiego kucyka – wówczas będziesz wyglądać bardzo trendy!
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ