Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Battle streetstyle: który kok wybrać?
Battle streetstyle: który kok wybrać?
Trendy i styl

Battle streetstyle: który kok wybrać?

Dział
Każda z naszych dzisiejszy streetstyli nosi wysoki kok, ale w bardzo różnym stylu. Dowiedz się, która z nich wygrała bitwę tygodnia.
 
Ich fryzury? Nasz pierwszy dzisiejszy streetstyle ma średniej długości włosy i kasztanowe relfeksy, które podkreślają jej kolor. Związała ona swoje włosy w kucyk i pozostawiła kilka luźnych kosmyków, które otaczają twarz. Rezultat? Luźna, złudnie zaniedbana fryzura. Nasz dzisiejszy streetstyle z prawej strony nosi jasno-kasztanowe włosy ze złotawymi pasemkami. Nosi ona ulizany kok, który podkreśla jej sylwetkę i sprawia, że wygląda nowocześnie.
 
Ich wygląd? Pierwsza z nich wybrała sukienkę XXL w kolorze camel. Mimo, że sukienka jest szeroka, wygląda bardzo kobieco i sublimuje sylwetkę. Nasz dzisiejszy streetstyle wykazała się wielką odwagą, zakładając wysoko podwinięte skarpetki do otwartych sandałów na koturnie. Jej przeciwniczka natomiast wybrała ciemne kolory. Założyła ona krótką, szarą sukienkę oraz przezroczyste rajstopy i skórzane botki. Jej strój kompletuje szeroka, brązowa kurtka oraz okulary słoneczne motyle.
 
Która z nich wygrała? Bardzo się wahamy, ale wydaje nam się, że nagroda należy się naszemu pierwszemu streetstyle'owi, która nosi efekt zmierzwionych włosów. Fryzura jej przeciwniczki bardzo jej pasuje, ale jest zbyt surowa. Ty także potargaj włosy lub pozostaw kilka luźnych kosmyków. To doskonałe rozwiązanie, by unowocześnić wiązanie lub nadać twojej stylizacji charakteru.
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ