Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bardzo luźny warkocz: dla wszystkich rodzajów włosów
Bardzo luźny warkocz: dla wszystkich rodzajów włosów
Trendy i styl

Bardzo luźny warkocz: dla wszystkich rodzajów włosów

Dział
Korony z warkoczy oraz inne plecione warkoczyki cieszą się dzisiaj dużym powodzeniem, ale odmienna wersja tego trendu również. Możesz nosić rozluźniony warkocz i będzie on równie piękny!
 
W tym sezonie nosi się luźniejszy warkocz: pleciemy nasze włosy w luźny sposób, by otrzymać modny potargany efekt. W przeciwieństwie do innych niby chaotycznie zrobionych fryzur, jak na przykład zmierzwionego koka, warkocz ten rzeczywiście zrobiony jest w taki sposób, co bez wątpienia jest widoczne.
 
Bardzo luźny warkocz odrazu nadaje klasycznemu lub surowemu strojowi stylu oraz odrobiny nonszalanckiej elegancji. Kolejnym plusem tej fryzury jest to, że można ją zrobić w przypadku każdego rodzaju włosów (cienkie czy grube, ale oczywiście nie krótkie) i może ją zrobić każda kobieta, bez względu na to, czy ma dryg do robienia fryzur czy też nie.
 
Jak go zrobić? Nie ma nic prostszego. Zapleć kosmyki dwa lub trzy razy, a resztę włosów pozostaw luźno. Rozluźnij zaplecioną partię, by była mniej zaciśnięta, a włosy zmierzwione. Rada: Aby nadać takiej fryzurze objętości, nałóż na włosy suchy szampon zanim je zapleciesz.
 
© Getty Images © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ