Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Bandana w szykownym, sportowym stylu
Bandana w szykownym, sportowym stylu
Bandana w szykownym, sportowym stylu
Fryzura

Bandana w szykownym, sportowym stylu

Dział
W trakcie Tygodni Mody, na pokazach pojawiły się sportowe trendy. Tak było w przypadku kolekcji wiosna-lato 2015 Yerse. Nie bój się wyglądać modnie, a zarazem bądź wyluzowana!
 
Trend. Modelka uczesała surowy kucyk, ustrukturyzowany przez niski przedziałek. Jako że fryzura jest skromna, uwagę na sobie skupia bandana. Założona jest ona na czole, zakrywając uszy, tak jak noszą ją zawodowi sportowcy. Modelka wygląda jak tenisistka, która gotowa jest wyjść na kort. Niemniej jednak, nie zapomniała ona o elegancji i zrobiła świeży makijaż, dobrany do casualowego i kobiecego stroju.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które chcą czuć się dobrze od stóp do głów. Słowem kluczowym jest komfort! Nie musisz się martwić o swoje doskonale uczesane włosy oraz luźny, praktyczny strój.
 
Jak ją zrobić? Umyj włosy szamponem Odżywienie i Elastyczność gamy Hydra Therapy. Wysusz je dokładnie, a następnie zarysuj przedziałek na boku. Zaczesz włosy na wysokości karku za pomocą szczotki i zwiąż je w niski kucyk. Spryskaj fryzurę lakierem, by zapewnić jej długotrwałość. Teraz wystarczy, że założysz bandanę, a będziesz wyglądać sportowo, szykownie oraz bardzo modnie!
 
©PixelFormula, Pokaz Yerse, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ