Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

streetstyle
streetstyle
streetstyle
Trendy i styl

Balayage w kolorze polarnego blond

Dział

Nasz dzisiejszy streetstyle pokazuje, jak podkreślić musthave sezonu w wyjątkowy sposób. Look pełen dobrych pomysłów do wykorzystania!

Koloryzacja z charakterem

Streetstyle prezentuje włosy w kolorze jasnego brązu, gładkie i cienkie z natury. Delikatnie stopniowana fryzura na bazie kwadratu zwiększa optycznie objętość włosów. Wybierając koloryzację odważono się na balayage w kolorze polarnego blond, [Wszystko na temat balayage blond; technika, utrzymanie], a więc w kolorze połyskującym, odważnym i podkreślającym charakter. Odcień ten nadaje całości bardzo rockowy charakter i doskonale współgra z bladą cerą i ubraniami.

Nasza rada: polarny blond [Blond polarny] jest kolorem zbliżonym do bieli. Należy go stosować jedynie wtedy, gdy podstawa jest już jasna. Pomimo pragnienia zmiany czy nowości, zdrowie i kondycja włosów powinny być priorytetem.

streetstyle
streetstyle

Wygląd chłopczycy opanowany

W kwestii ubioru, nasz streetstyle jest wzorowy. Opiera się w głównej mierze na 100% denimu. Koszula zapięta pod samą szyję w studenckim stylu, jeansy 7/8 w typie boyfriend przykrywają kostki. Stylizacja uzupełniona jest czarną i dopasowaną w talii marynarką w klasycznym kroju. Całość to doskonały przykład stylizacji na chłopczycę[styl chłopczycy - jak się w nim odnaleźć?], ultramodnego trendu panującego już od kilku sezonów.

streetstyle
streetstyle

Rzut okiem na dodatki

W naszym Streetstyle zdecydowaliśmy się na parę butów z zaokrąglonymi noskami, aby maksymalnie wydłużyćsylwetkę. Żywy kolor czerwonej torebki ze skóry węża nadaje charakteru całemu wizerunkowi. Wybrano okulary przeciwsłoneczne w stylu oversize motylek: kluczowy model 2016 roku nie tylko chroni przed słońcem, ale również dopełnia całą stylizację.

streetstyle
streetstyle
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ