Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Baby hair, z wybiegu na ulicę?
Baby hair, z wybiegu na ulicę?
Trendy i styl

Baby hair, z wybiegu na ulicę?

Dział
Wcześniej, baby hair nie powinien być widoczny i miał wtapiać się w resztę włosów. W 2015 roku to się zmieniło – włosy powinny przykrywać czoło i stanowić widoczną część fryzury.
 
Trend. Plecione włosy, związane w niski kucyk lub kok tancerki. Kluczowy szczegół? Bez wątpienia baby hair! Włosy ulizane są na samym czole. Nawet, jeśli sprawiają, że fryzura wygląda na bardzo nieruchomą, doskonale nadają one jej charakteru. Efekt jest zarówno zaskakujący, oryginalny, jak i odważny.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które chcą unowocześnić klasyczne wiązanie lub nosić oryginalną fryzurę. Te króciutkie, wystające włosy pasują do każdej stylizacji. Najlepiej, uczesz tę fryzurę na imprezę lub wtedy, gdy będziesz chciała się wyróżnić.
 
Jak ją zrobić? Umyj włosy szamponem Nawilżenie i Lekkość. Twój cel – sprawić, by włosy były silne i lśniące. Wysusz je i zwiąż w dowolony sposób. Następnie, oddziel krótkie włoski z przodu za pomocą cienkiego grzebienia. Rozetrzyj odrobinę produktu Design Gel między rękami, zanim posmarujesz nim włosy na czole. Koniecznie uczesz ładne, oddzielne loki. Na koniec, spryskaj włosy lakierem, by zapewnić fryzurze długotrwałość.
 
© PixelFormula, Pokaz DKNY, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ