Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

JLD
JLD
Pokaz slajdów
4 Zdjęcia

Babska misja, czyli „kobiety kobietom"

Czy można zrobić coś bezinteresownie dla drugiego człowieka?

Okazuje się, że tak. Ruszyła akcja „Kobiety kobietom niepełnosprawnym". Inicjatorką tego przedsięwzięcia jest Joanna Jędrusik malarka i działaczka na rzecz kobiet.


Pracownia fryzjerska Beaty Wawrzyczek, fryzjerki Magdalena Żyła i Agnieszka Chober z bielskiego salonu fryzjerskiego Jean Louis David oraz Gabinet Kosmetyka & Podologia Renata Duda – Błasiak, mieszczący się w Cieszynie przy ul. Nowe Miasto 6, otworzyły swe gościnne progi dla kobiet niepełnosprawnych. W poniedziałek 30 stycznia panie niewidome i niedowidzące korzystały bezpłatnie z usług i fachowych porad. Panie goszcząc nas w swoich progach stworzyły wręcz domową atmosferę i żadna z kobiet nie czuła się skrępowana.

Na zrobienie nowych fryzur, manicure, pedicure i innych zabiegów kosmetycznych przyjechały panie z całego powiatu i tak była między innymi mieszkanka Jaworzynki, oraz Chybia.

„ Gdyby nie ta akcja na takie zabiegi nie mogłabym sobie pozwolić" mówi jedna z uczestniczek, a inna dodaje „To są komfortowe warunki. Nie czuję się skrępowana, ta akcja to strzał w dziesiątkę".

Dobór kolorystyki ubrań, jaki zaproponowała Joanna cieszył się też dużym powodzeniem.

„ Mam nadzieję, że akcja się rozwinie i znajdą się panie gotowe podzielić się z niepełnosprawnymi kobietami tym, co potrafią. Wspieranie się i wzajemna pomoc to coś,co możemy sobie wzajemnie ofiarować." - mówi Joanna.

Każda kobieta lubi czuć się wyjątkowo i tak właśnie się czułyśmy, a to za sprawą pań, które rozumieją potrzeby drugiej kobiety niezależnie od tego czy jest pełnosprawna czy też boryka się ze swoją dysfunkcją.

Link do artykułu tutaj

Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności
JLD
JLD
JLD
JLD
JLD
JLD
JLD
JLD
JLD
JLD
JLD
JLD
JLD
JLD
JLD
JLD