Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Asymetryczny bob w neo-futurystycznym stylu
Asymetryczny bob w neo-futurystycznym stylu
Asymetryczny bob w neo-futurystycznym stylu
Fryzura

Asymetryczny bob w neo-futurystycznym stylu

Dział
Asymetryczny bob to fryzura, która natychmiast doda Ci charakteru. Dotyczy to także osób o najdelikatniejszej aparycji! Jego tajemnica tkwi w asymetryczności. Jeżeli chcesz wyeksponować swoją fryzurę na boba zastosuj się do naszych rad.
 
Moda na asymetryczne fryzury. Nietypowe fryzury, wykonane na idealnie prostych włosach to wyraz asymetrii, która królowała na wybiegach w sezonie Jesień-Zima 2012-2013. Często przyjmowała ona formę dopracowanych i szykownych fryzur. Te asymetryczne strzyżenia są przeznaczone głównie dla osób o miękkich i gładkich włosach, które są łatwe w modelowaniu i układaniu. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej podkreślić asymetrię fryzury, możesz także posłużyć się w tym celu odpowiednio przystrzyżoną grzywką!
 
Inspiracja half hawk. Asymetryczny bob, który zauważyliśmy na pokazie Leonarda nawiązuje do innej niezwykle modnej fryzury, a mianowicie do half hawk. Znacie zapewne ten trend na ogolenie połowy głowy! Jeżeli podoba Ci się charakter tej fryzury, a przy tym nie chcesz poświęcać swoich cennych włosów, zdecyduj się na asymetrycznego boba. Jest to fryzura, która niewątpliwie przyciąga uwagę i nie wymaga aż tak drastycznych kroków!
 
Wykonanie asymetrycznego boba. Aby odtworzyć tę ciekawą fryzurę w domu, powinnaś najpierw ostrzyc się na boba z lekko wycieniowanymi końcówkami. Aby nadać swojej fryzurze indywidualny charakter oraz odrobinę ekstrawagancji, możesz dodatkowo zdecydować się na grzywkę. Zacznij modelowanie swojego asymetrycznego boba od zrobienia wyraźnego przedziałka na boku na lekko wilgotnych włosach. Jeżeli stwierdzisz, że Twoim włosom brakuje tekstury, użyj pianki, która nada im pożądaną sprężystość. Następnie, maksymalnie wysusz włosy suszarką, zanim wyprostujesz je prostownicą. Idealnie proste włosy przerzuć na jeden bok. Przygładź włosy po drugiej stronie głowy za pomocą żelu utrwalającego. Na koniec, utrwal swoją fryzurę spryskując ją lakierem.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ