Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

JLD
JLD
JLD
Trendy i styl

Artic Light Extrême nowa koloryzacja Jean Louis David

Dział

Masz ochotę zmienić swój kolor włosów na jaśniejszy i pełen blasku w sezonie Wiosna-Lato?

Poznaj Artic Light Extrême, ekskluzywną technikę dostępną w salonach Jean Louis David. Czy jest więc ona stworzona dla ciebie?

„To przede wszystkim blond koloryzacja. Jest ona pocieniowana zimnymi refleksami i jasnym blondem na całości fryzury. Pasemka z przodu są rozjaśniane, zmierzając do koloru platynowy blond. Włosy u nasady pozostają w naturalnym kolorze, co dodaje głębokości i gwarantuje zadbany rezultat. Ta koloryzacja jest jedynie przeznaczona do włosów w odcieniach blondu. „

"Celem jest maksymalne uwypuklenie głębi koloru przy jednoczesnym podkreśleniu wyglądu"
Vanessa Giani

Inspiracja kryjąca się za Arctic Light Extrême


Artic Light Extrême to odpowiedź na panujący trend farbowania włosów na bardzo jasny blond. W ciągu ostatnich miesięcy wiele gwiazd zdecydowało się na blond platynowy [Dbanie o włosy w kolorze platynowym], dziecięcy, czy biały. W wyniku tego nasze klientki proszą o taki sam typ koloryzacji jak ten dostrzeżony w magazynach mody. Proponujemy im więc Artic Light Extrême: bardzo jasny blond, ale skontrastowany, który łatwo będzie się nosił na co dzień."

Jak dbać o farbowane włosy ?

„ Artic Light Extrême jest bardzo łatwy do pielęgnowania. To koloryzacja tymczasowa, która zanika wraz z częstotliwością mycia głowy. Umawiaj się jedynie u fryzjera co 6 tygodni, żeby odnowić pigmenty koloryzacji. Dodatkowo stosuj rytuał Color Therapt [Rytuał pielęgnacyjny Color Therapy] w domu. Przedłużysz w ten sposób blask koloru włosów, zachowując je jednocześnie w świetnej kondycji zdrowotnej."

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ