Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Apolline, 31 lat: „Mocny kolor w glam'rockowej stylizacji”
Apolline, 31 lat: „Mocny kolor w glam'rockowej stylizacji”
Apolline, 31 lat: „Mocny kolor w glam'rockowej stylizacji”
Trendy i styl

Apolline, 31 lat: „Mocny kolor w glam'rockowej stylizacji”

Dział
Twój look? Lubię odróżniać się od zwykłych śmiertelników. To nie jest pretensjonalne, ale uważam, że look większości jest nudny i bez wyrazu. Potrzebuje koloru, oryginalnych i barwnych dodatków. Na przykład, jestem fanką skórzanych kurtek, które uważam za bardzo glamrockowe, ale potrzebuje jakiegoś dodatkowego detalu. To dlatego właśnie wybrałam tą skórzaną kurtkę z wysadzanym kołnierzem. Inny mój pomysł, to wyszukiwanie wszystkiego co ma odrobinę koloru. Szczególnie jeżeli chodzi o akcesoria… albo o moje włosy. 
Twoja fryzura? Bardzo krótka. Od czasu, gdy byłam nastolatką uwielbiam chłopięce fryzury i nie przeszło mi to z wiekiem. Uważam, że można w nich wyglądać bardzo kobieco. Z biegiem czasu, jeszcze bardziej się z nimi związałam, dodając do nich coś od siebie, w szczególności kolor! Moim naturalnym kolorem włosów jest rudy i postanowiłam podkreślić tę cechę farbując się na żywy pomarańcz. Chodzi o trwałe farbowanie, które stale podtrzymuje. W tym celu, chodzę regularnie co trzy miesiące do fryzjera.
Twój styl dziś? Na przekór stereotypom, nawet z krótkimi włosami można zmieniać fryzury. Oczywiście, nie mogę używać przedłużeń, ale mogę zmieniać formę i styl mojej fryzury. Dzisiaj upodobniłam się do Tintina (przyp. tłum. bohatera belgijskich komiksów), dzięki paście rzeźbiącej, która dodaje moim włosom trwałości i materii. Nakładam ten produkt, kiedy moje włosy są już suche, aby zmaksymalizować wrażenie gęstości, żeby moje włosy miały lepszą rzeźbę. Pracuje nad tym palcami, prostując moje włosy na boku i utrwalając kilka kosmyków z przodu w powietrzu. To jest dopiero rockowa fryzura!  
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ