Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Anna, 28 lat : „Dodaję wszystko do mojej kolekcji opasek”
Anna, 28 lat : „Dodaję wszystko do mojej kolekcji opasek”
Trendy i styl

Anna, 28 lat : „Dodaję wszystko do mojej kolekcji opasek”

Dział
Twój look? Muszę przyznać, że jestem pasjonatką mody. Staram się zgłębić wszystkie trendy i przyswajam te, które najbardziej do mnie pasują. Lubię kobiece sylwetki, pod warunkiem, że nie sprawiają wrażenia zbyt femme fatale. Obcasy, oczywiście, ale zbyt głębokie dekolty czy czerwone usta, mogę znieść w bardzo małych ilościach. Tej zimy, spodobały mi się sztuczne futra i męskie płaszcze.
 
Twoja fryzura? Lubię modne fryzury nie wymagające dużo pracy!  Mam długie i giętkie włosy, co skłoniło mnie do posiadania grzywki. Gdybym miała włosy mniej zdyscyplinowane, loki czy kręcone, myślę, że nie odważyłabym się na to. Zaleta posiadania łatwych w czesaniu włosów polega na tym, że wystarczy jedno użycie prostownicy!
 
Twój styl dzisiaj? Włosy bardzo wyprostowane, dodaję do nich plecioną opaskę. Aby otrzymać taki rezultat, spryskuję włosy sprayem prostującym po umyciu włosów, aby ułatwić prostowanie. Zaczynam od suszenia suszarką, następnie prostuję prostownicą, bez lęku, że zniszczę włosy, ponieważ spray chroni je przed wysoką temperaturą! Kolejnym krokiem jest lekkie tapirowanie pasemek na wierzchniej stronie głowy, zanim nałożę moją opaskę.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ