Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Akcesoria w kwiaty na ślub w stylu bohemy
Akcesoria w kwiaty na ślub w stylu bohemy
Trendy i styl

Akcesoria w kwiaty na ślub w stylu bohemy

Dział
Wiadomo nie od dziś, że lato jest najczęściej wybieraną porą roku na organizację ślubu. W tym roku, pojawia się moda na styl bohemy i widać to także w wyglądzie pary młodej. Sukienka ozdobiona jest romantycznymi elementami, makijaż zrobiony w pastelowych kolorach – wystarczy zrobić fryzurę, która będzie do nich pasować. Pokaz Dolce & Gabbana może być inspiracją dla tych, którym jej brakuje!
 
Trend w stylu bohemy. W sezonie 2014, zgodnie z tym trendem powinnaś nosić kwiaty oraz inne akcesoria w duchu festiwalu w Coachella. Zainspirowany jest on wyglądem kobiet z czasów rewolucji w 1968 roku i faworyzuje wolność z zachowaniem stylu. Panny młode wybierają najczęściej wianki we włosach, a do tego długą i zwiewną sukienkę.
 
Akcesoria w kwiaty, jak je nosić? Zgodnie z wersją klasyczną i pokazem Dolce & Gabbana (zdjęcie powyżej), powinnaś nosić wianek. Niemniej jednak, nie jest to jedyna opcja! Możesz także wybrać spinki lub prawdziwe kwiaty. Najważniejsze jest to, by uczesać modną fryzurę i mieć giętkie włosy.
 
Jakie wybrać fryzury do akcesoriów w kwiaty? Najlepszą fryzurą są loki wavy. Włosy są giętkie i wyglądają jak po powrocie z plaży. Idealnie wyglądać będą z akcesoriami w kwiaty. Zostaw rozpuszczone włosy lub zwiąż je w zmierzwionego półkucyka, a będziesz wyglądać perfekcyjnie!
 
© Pixelformula / Pokaz Dolce & Gabbana prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ