Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Akcesoria księżniczki, diadem
Akcesoria księżniczki, diadem
Akcesoria księżniczki, diadem
Trendy i styl

Akcesoria księżniczki, diadem

Dział
Twoje marzenia z czasów, kiedy byłaś małą dziewczynką w końcu się spełnią… I nie musisz w tym celu szukać księcia z bajki… Otóż, będziesz mogła w końcu nosić diadem księżniczki! Ten królewski dodatek jest doskonały do Twoich włosów i niezbędny tego lata.
Królewski trend. Nie masz tytułu księżniczki ani królowej? Żaden problem. Ten dodatek do włosów w cale nie jest związany z królewskością, nie musisz starać się o przywileje władzy, by go nosić. Jedynym warunkiem jest to, by umieć podjąć wyzwanie. Otóż, diadem, podobnie jak tiara, nie jest najbardziej dyskretną biżuterią do włosów. Jednak ma on w sobie coś co pozwala dodać Twojej twarzy wyrafinowania, podobnie jak popularnym aktorkom i piosenkarkom. 
Jaki model? Istnieje wiele rodzajów diademów. „Prawdziwy” diadem XXL jest złoty lub srebrny i w całości wypełniony szlachetnym szkłem lub perłami. Ten model powinnaś wybrać, jeżeli chciałabyś włożyć na swoją głowę prawdziwy królewski klejnot. Jeżeli marzy ci się coś bardziej dyskretnego, możesz wybrać diadem mini, będący ciągle wypełniony szlachetnym szkłem, który nosi się podobnie jak opaskę. 
Diadem na włosach związanych lub krótkich. Aby uzyskać najbardziej wyrafinowany efekt, zwiąż włosy i posadź swój diadem na tronie. Najlepiej będzie, jeżeli wybierzesz kok. Najbardziej surowy wygląd uzyskasz, robiąc sobie kok tancerki lub koronę z warkoczy. Jeżeli chcesz coś prostszego, możesz zawsze zrobić luźny kok. Jeżeli masz krótkie włosy, problemów będzie mniej, jednak pomyśl o tym, aby spłaszczyć Twoje włosy z tyłu (przy użyciu produktu do stylizacji, np. wosku lub żelu), zostawiając tym samym więcej przestrzeni dla swojej biżuterii. Następnie połóż diadem na środku głowy. 
Diadem na włosach rozpuszczonych. Jeżeli chcesz wyglądać bardziej awangardowo, ale ciągle szykownie, rozpuść włosy, niezależnie od tego czy są proste czy falowane i wybierz błyszczącą opaskę. Im cieńszą, tym łatwiej będzie podjąć wyzwanie! Podobnie jak z modelem XXL, nie zakładaj go zbyt bisko swojego czoła. Umieść go na środku głowy, na linii uszu. 
© Pixelformula / Défilé Louis Vuitton prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ