Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Akcesoria do włosów na wiosnę
Akcesoria do włosów na wiosnę
Akcesoria do włosów na wiosnę
Trendy i styl

Akcesoria do włosów na wiosnę

Dział
Przepaski, sportowe opaski, biżuteria do włosów i kwiaty, tą wiosną nie będzie brakować dodatków do włosów! Które Ciebie pociągają? I przede wszystkim jak je nosić? Wszystko to przeczytasz poniżej.
Przepaska. Przepaska działa jak gumka. Jest to zatem dodatek, który dostosowuje się łatwo do wszystkich typów włosów, od najcieńszych do najgrubszych, od prostych do kręconych. Jeżeli boisz się, że może Ci się ona zsunąć przypnij ją spinką do włosów. Jeżeli zależy Ci na romantycznym looku, wmieszaj przepaskę w swoją fryzurę. Lekko utapiruj włosy, które są na wierzchu, aby dodać odrobinę objętości, a następnie umieść przepaskę w środku tak powstałej fryzury.
Sportowa opaska. Styl sportowy elegancki jeszcze bardziej w tym sezonie wychodzi na ulice i wchodzi do Waszych szaf. Aby jak najlepiej się z nim zintegrować wyciągnij sportową opaskę! Zachowaj jego ducha, jednocześnie unikając przytłoczenia tym stylem. Podstawowym dodatkiem jest płaska i szeroka przepaska, ale nie ręcznikowata, ze względu na to, że zbyt bardzo kojarzy się fitness clubem. Wybierz jakiś kolorowy odcień i naciągnij opaskę na początek linii włosów. Resztę włosów zepnij w kitkę lub w kok lub też pozostaw rozpuszczone w wersji wyprostowanej lub kręconej.
Biżuteria do włosów. Szlachetne szkło, perły, kwiaty… Istnieje wiele dodatków, które możesz wkomponować we włosy, aby sprawić, by Twoja fryzura była osobista i niepowtarzalna. Na co dzień, a w szczególności jak idziesz do pracy, wybieraj dyskretną biżuterię, łatwą w noszeniu, która pozwoli ci wyróżnić kosmyk włosa lub rozweselić kitkę. Na specjalną okazję, nie wahaj się wybrać czegoś bardziej widocznego, aby osiągnąć maksymalny efekt!
© Pixelformula / Backstage Carven Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ