Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Akcesoria do włosów: alternatywy dla gumki do włosów
Akcesoria do włosów: alternatywy dla gumki do włosów
Trendy i styl

Akcesoria do włosów: alternatywy dla gumki do włosów

Dział
Jako że często nie masz czasu, by się dobrze uczesać, pierwszym odruchem jest związanie włosów za pomocą gumki. Bywa tak, że jedynie jej kolor flashy zapewnia oryginalność fryzurze. Niemniej jednak, istnieje wiele alternatywnych wiązań włosów niż to przy użyciu gumki.
 
Podwójna gumka do włosów. Nie masz nic innego niż zwykłe gumki do włosów w twojej łazience? Nie panikuj! Pasują one do wszystkiego, pod warunkiem, że nie ma ich za dużo na twojej głowie. Idealnie wyglądają szczególnie w przypadku kucyka. Załóż jedną gumkę na wybranej przez ciebie wysokości (w miejscu, w którym chcesz, by włosy były ściśnięte), a drugą zaraz pod spodem. Pozostaw 1 cm odległości między jedną a drugą gumką.
 
Gruba, skórzana opaska. Na pokazie kolekcji wiosna-lato 2014 Helmuta Langa, włosy zdobi gruba, skórzana opaska. Zamiast dyskretnego wiązania, kreator mody wybrał dodatek, który idealnie pasuje do stylu jego kolekcji. Wszystkie modelki o długich włosach związały je za pomocą tego dodatku. Opaska ta, założona na środek głowy, nie służy jako prawdziwe wiązanie, ale bardziej jako ozdoba.
 
Nic. Dziwne, co? Jak związać włosy, nie mając gumki? Jest to możliwe, jeśli masz lakier… i nie boisz się go zużyć na jedną fryzurę! Koncept polega na tym, żeby związać włosy w niskiego kucyka, spryskać lakierem i stworzyć efekt wet look za pomocą produktu utrwalającego. Po spryskaniu włosów, zdejmij gumkę. Twoja fryzura będzie się trzymać w miejscu! Niejedna osoba będzie pod wrażeniem.
 
© Pixelformula / Pokaz Richard Nicoll prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ