Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Akcesoria 2014 – ochrona włosów przed słońcem
Akcesoria 2014 – ochrona włosów przed słońcem
Trendy i styl

Akcesoria 2014 – ochrona włosów przed słońcem

Dział
Gdy nadchodzą gorące dni, koniecznie musisz chronić włosy przed słońcem. Niemniej jednak, warunek jest jeden – musisz być trendy! Odkryj, jakie modne akcesoria powinnaś nosić tego lata, by chronić głowę przed promieniami słonecznymi.
 
Turban. Minęło już kilka lat, od kiedy turban pojawił się na głowach kobiet. W 2014 roku osiągnie on swoje apogeum! Nosi się go w łatwy sposób, przykrywa głowę i jest idealnym rozwiązaniem na popołudnie spędzone nad brzegiem morza. Dzięki niemu twoje włosy są pokryte i nie mają kontaktu z piaskiem, solą, wodą oraz promieniami słońca. Zwiąż włosy w kok i nałóż turban, by chronił twoje włosy przez cały czas!
 
Kapelusz. Bądź rozważna w momencie wyboru kapelusza! Nie wybieraj słomkowego kapelusza, w którym słomki są zbyt szeroko rozstawione. W przeciwnym razie, do twoich włosów dotrą promienie słoneczne i możesz poparzyć skórę głowy. Tego lata trzeba wybrać przede wszystkim dobrze kryjący kapelusz, nawet filcowy w pastelowych tonach. Jedyny warunek: nie wciskaj go za mocno na głowę, by twoje włosy się nie przetłuszczały.
 
Czapka z daszkiem. Ten dodatek również pasuje kobietom! Im bardziej czapka będzie duża i kolorowa, tym lepiej. Wybierz damsko-męski styl! Zanim ją założysz, uczesz wysoki kucyk, który pozwoli ci swobodniej nosić ten dodatek. W tym przypadku, jedynie skóra głowy i włosy u nasady chronione są przed słońcem. Niestety, włosy na długości zawsze są dotknięte promieniami słonecznymi, dlatego zaopatrz się w produkt, który je przed nimi ochroni.
 
© Pixelformula / Pokaz Derek Lam prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ