Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Afrykański warkocz w kolorach fluo, z wybiegu na ulicę?
Afrykański warkocz w kolorach fluo, z wybiegu na ulicę?
Trendy i styl

Afrykański warkocz w kolorach fluo, z wybiegu na ulicę?

Dział
W sezonie letnim, kolory fluo są bardzo modne. Niektóre kobiety farbują nawet swoje włosy na taki odcień. Rozpuszczone włosy, kucyk, a nawet afrykański warkocz – wybór jest duży… Może i ty masz ochotę na to, by zrobić taką fryzurę? Oto nasza opinia.
 
Afrykański warkocz w kolorach fluo, z wybiegu na ulicę. Niektóre modelki słyną z włosów w kolorach fluo. Najbardziej znana jest Chloe Norgaard. Na pokazie Simone’a Rocha (zdjęcie powyżej), jej włosy w kolorze fluo związane są w afrykański warkocz. Chloe idealnie wpisuje się w aktualne trendy – nosi najmodniejszy kolor i najmodniejszą fryzurę sezonu letniego! Dzięki temu, że ma długie włosy, fryzura ta jest łatwa do uczesania i bardzo estetyczna.
 
Co należy zachować? Fryzurę! Afrykański warkocz może wydać się dla początkujących skomplikowany, ale w rzeczywistości tak nie jest. Fryzura ta odsłania twarz i uwydatnia rysy twarzy. A kolor? Tylko odważne kobiety zainspirują się zielonym kolorem fluo! Wymaga on pielęgnacji i uwrażliwia włosy.
 
Jak go nosić? Zrób fryzurę, prezentowaną na pokazie i zaopatrz się w kolorowe kredy lub doczepiane kosmyki, które nadadzą twoim włosom kolor. Następnie zrób afrykański warkocz. Wybierz gruby kosmyk z góry głowy i rozdziel go na trzy części. Trzymaj dwa kosmyki w jednej dłoni, jeden w drugiej. Zacznij go pleść tak, jak zwykły warkocz i dobieraj kolejne kosmyki. Nałóż włosy po przękątnej na środkowy kosmyk, a zanim je skrzyżujesz, dobierz następny. Zrób tak, by wszystkie włosy zebrane były w warkocz i zwiąż je za pomocą gumki z haczykiem.
 
© Pixelformula / Pokaz Simone Rocha prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ