Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

5 powabnych fryzur na przyjęcie noworoczne
5 powabnych fryzur na przyjęcie noworoczne
5 powabnych fryzur na przyjęcie noworoczne
Fryzura

5 powabnych fryzur na przyjęcie noworoczne

Dział
W wieczór 31 grudnia chciałabyś być perfekcyjna! Kreacja, dodatki, makijaż, fryzura - wszystko musi być dokładnie wcześniej przemyślane. Aby Ci pomóc w Twoich staraniach o idealne uczesanie, proponujemy Ci 5 powabnych fryzur. Odkryj je z nami już teraz.
 
Hollywoodzki tapir. W pokazie Douglasa Hannanta, fryzury są lśniące, pełne objętości i pełne wdzięku. Aby ją wykonać, umyj swoje włosy wcześniejszego dnia i nałóż na nie piankę, która je ochroni i nada im odpowiednia teksturę. Przy pomocy lokówki o małej średnicy, stwórz piękne i miękkie loki, a następnie utrwal je lakierem. W celu wykonania tapira, wydziel szerokie pasmo włosów z przodu głowy i mocno je natapiruj, a następnie lekko zaczesz je do tyłu.
 
Kok z biżuterią. Kok jest jedną z klasycznych fryzur, co nie znaczy, że jest mniej elegancki. Aby nadać fryzurze wdzięku, dodaj do niej drobną biżuterię! Idealnie wyprostuj włosy i zaczesz je do tyłu, a następnie upnij w niskiego półkucyka. W kolejnym kroku okręć długości włosów wokół miejsca spięcia i upnij je za pomocą wsuwek. Na tym etapie możesz przyozdobić swojego koka biżuterią do włosów.
 
Włosy noszone na bok. Gwiazdy nie są znużone tą fryzurą i my również nie! Włosy na boku lub sztuka noszenia włosów na boku jest przeznaczona szczególnie dla włosów długich. Jest to fryzura niesamowicie prosta w wykonaniu, której efekt jest murowany. Podobnie, jak w przypadku hollywoodzkiego koka, użyj lokówki o małej lub średniej średnicy zakręcając na nią włosy na długości i końcówki. Zrób wyraźny przedziałek na boku i przenieś wszystkie swoje pofalowane włosy na jedno ramię. Uliż włosy z drugiej strony za pomocą żelu utrwalającego.
 
Korona z warkocza. Nawiązując do warkocza w kształcie diademu oraz warkocza opaski, jest to typ warkocza, który okrąża Twoją głowę nadając Ci romantycznego i eleganckiego stylu. Jeżeli masz wystarczająco długie włosy, wydziel z nich pasmo z przodu głowy, spleć je w warkocza (od nasady, aż do końcówek), a następnie owiń wokół głowy. Możesz też kupić gotowego warkocza (w kolorze analogicznym do Twoich włosów) i ułożyć go tak, by nawiązywał do korony.
 
Bananowy kok na boku. Jest to bardziej aktualna wersja nieocenionego koka bananowego. Rozczesz i wygładź włosy wykorzystując przy tym piankę, a następnie zrób przedziałek na boku. Po stronie, po której znajduje się więcej włosów, zacznij skręcać włosy, zaczynając u nasady i kontynuując aż do końcówek. Następnie przeciągnij je w kierunku drugiego boku głowy. Upnij swojego bananowego koka za pomocą wsuwek, które schowasz w jego środku, a całość spryskaj lakierem.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ