Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

5 najmodniejszych fryzur na wiosnę 2015 
5 najmodniejszych fryzur na wiosnę 2015 
Fryzura

5 najmodniejszych fryzur na wiosnę 2015 

Dział

Czy dla ciebie, wiosna jest synonimem zmian, szczególnie w kwestii fryzury? Odkryj 5 stylizacji, prezentowanych na pokazach kolekcji wiosna-lato 2015 podczas Tygodni Mody.

 

Włosy wavy z pokazu Diane Von Furstenberg. Efekt wavy był bardzo modny w sezonie zimowym i nadal będzie modny wiosną! Dostosować go możesz do włosów każdej długości. Nada ci on także stylu glamour. Zrób do niego przedziałek na boku lub pośrodku głowy, w zależności od twoich preferencji. Koniecznie powinnaś nosić loki o dużej objętości, wysublimowane przez piękne refleksy.

 

Niski kucyk z pokazu Oscara de la Renta. Włosy związane są na wysokości karku, a następnie ulizane do tyłu. Ta fryzura bez przedziałka o grzecznym charakterze jest ponadczasowa, nowoczesna i doskonale odkrywa twarz, podkreślając sylwetkę. To doskonałe rozwiązanie, by dopracowany makijaż oraz kolczyki XXL przyciągnęły wzrok.

 

Ulizany kosmyk z pokazu Rebecc'i Taylor. Fryzura ta nadaje bardzo modnego, chłopięcego stylu twojemu wiązaniu. Aby ją zrobić, zarysuj niski przedziałek, uliż kosmyk i umieść go za uchem, by odsłonić czoło. Chcesz wyglądać trendy? Spryskaj fryzurę lakierem Shine Spray, by był pełen połysku.

 

Wet look z pokadu Domu Mody Martina Margiela. Wyglądaj jak syrena po wyjściu z wody! Owszem, w tym sezonie, efekt wet look nadal jest modny. Zrób go na rozpuszczonych włosach i potargaj je. To doskonałe rozwiązanie, by zniwelować zbyt klasyczny styl i wyglądać kobieco.

 

Kosmyk na boku z pokazu Lacoste. W tym sezonie, fryzura ta jest niezastąpiona. Kosmyk powinien być długi i pełen objętości. Można go nosić na rozpuszczonych włosach, bez względu na ich długość. To także doskonałe rozwiązanie, by kok lub kucyk uzyskały charakter. Jest to także idealna alternatywa dla grzywki, ponieważ kosmyk jest łatwiejszy do uczesania i wymaga mniejszej pielęgnacji.

 
© PixelFormula, Pokaz, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ