Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

5 fryzur na deszcz
5 fryzur na deszcz
Fryzura

5 fryzur na deszcz

Dział
Nie ma mowy, byś godzinami układała swoją fryzurę, a następnie wszystkie Twoje wysiłki zostały spalone na panewce z powodu deszczu. Bądź zapobiegliwa i sprawdzaj zawsze przed wyjściem z domu prognozę pogody, co pozwoli Ci uniknąć przykrych niespodzianek. Przewidywany jest deszcz? Oto 5 fryzur, dzięki którym pozostaniesz stylowo uczesana!
 
Warkocz. Aby zdyscyplinować Twoje włosy, a przy tym pozostać trendy, możesz wykonać warkocza zarówno na włosach długich, jak i półdługich. Dzięki niemu, pozostaniesz ładnie uczesana nawet, jeżeli w ciągu dnia pojawi się deszcz. Nałóż na suche włosy odrobinę serum przeciwko odstającym loczkom i rozczesz włosy zaczesując je na jeden bok. Następnie rozdziel je na trzy części i spleć w warkocza aż do końcówek.

Efekt mokrych włosów. Fryzury ulizane, imitujące efekt mokrych włosów są stworzone właśnie dla Ciebie na deszczowe dni! Wykonuje się je przy użyciu żelu do włosów, który powinien być nakładany z umiarem, aby uniknąć efektu włosów tak mokrych, że aż sprawiających wrażenie tłustych. Ogrzej produkt w dłoniach, a następnie nałóż go na włosy, starając się omijać włosy u nasady, za to skupiając się na końcówkach i zaczesując włosy do tyłu. Jest to idealna fryzura dla osób z krótkimi włosami.
 
Kucyk. Twoje idealnie proste włosy, zebrane w kucyka, będą w stanie oprzeć się wszelkim przeciwnościom! Zacznij od wyprostowania swoich włosów przy pomocy prostownicy, której użyjesz na włosach suchych. Następnie, rozczesz je grzebieniem spryskanym wcześniej lakierem. Pozwoli Ci to uniknąć efektu odstających loczków oraz utrzymać fryzurę w odpowiednim stanie. Jeżeli chcesz, aby Twoja fryzura odzwierciedlała najnowsze trendy mody, postaw na niskiego kucyka z przedziałkiem na boku.
 
Falowane włosy. Jeżeli chcesz uzyskać stylową fryzurę, która pozostanie estetyczna pomimo nagłego wzrostu wilgotności powietrza, postaw na włosy falowane lub zmierzwione. Aby zapewnić sobie naturalny rezultat, nałóż na mokre włosy piankę, która nada im odpowiednią teksturę. Następnie, wysusz włosy suszarką, układając je przy tym palcami. Twoje włosy uzyskają pozornie niedbały wygląd i będą gotowe, by stawić czoła deszczowi.
 
Kok tancerki. Nie pozwól, by żaden włos wystawał spod Twojego ubrania. Będziesz mogła być wtedy pewna, że Twoja fryzura jest odporna na deszcz. Surowy i ulizany kok tancerki będzie więc dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wygładź włosy i zaczesz je do tyłu. Zwiąż je w wysokiego kucyka, a następnie wykonaj swojego koka. Okręć włosy wystające z kucyka wokół miejsca upięcia kucyka i przypnij je wsuwkami. Po ukończeniu fryzury, spryskaj włosy lakierem.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ